Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit szóltok Nyck de Vries...

Mit szóltok Nyck de Vries szezon közbeni kirúgásához? Örültök Ricciardo visszatérésének?

Figyelt kérdés
Aki még nem olvasta volna: [link]

2023. júl. 11. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

1. NdV nagyon gyengén szerepelt, ez tény, de 10 futam után kib@aszni nem fair sztem, főleg mert az Alpha Tauri meg egy rakás ócskavas idén, és ez is tény.

2. A Red Bullt sem értem amúgy. NdV-t látták versenykörülmények között 1 azaz 1 alkalommal egy olyan pályán, ahol kb. ész nélkül kell nyomni a gázt, vagyis közel sem technikás. Ráadásul egy Williamsszel, ami köztudott, hogy jó végsebességgel bír. És ez alapján leigazolják, majd amikor rájönnek a buktára, akkor azonnal hello. Akárcsak Gasly és Albon esetében...

3. Ricciardonak örülök, de ennyi erővel mehetett volna év elején a Haashoz is. Gondolom arra játszik, hogy Perez is repül év végén és akkor ott a 2. számú redbull. Hornerék meg gondolom úgy vannak vele, hogy előbb villantson valamit a kiscsapatban, mert az elmúlt 3 éve az vállalhatatlanul gyenge volt.

4. Nagy csodát nem várok amúgy DR-től, mert a Tauri attól még ugyanúgy egy ócskavas marad...

2023. júl. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Red Bull szempontból érthető a dolog, hisz nem valami nagy a kínálat, ami a megbízható és tapasztalt versenyzőket illeti - ha a közeljövőben le akarják cserélni Perezt, lépniük kell. Ricciardo most Tsunoda földbe döngölésével demonstrálhatja, hogy még nem felejtett el vezetni. Ugyanakkor sajnálom De Vriest. Oké, hogy nagyon gyengén muzsikált, de baszki, az idény felénél sem járunk. Nem is tudom, mikor volt utoljára, hogy ilyen hamar kirúgtak valakit, ez még Red Bull mércével is durva (még Brendon Hartley is lehúzhatott egy egész idényt, pedig hasonlóan koravén újonc volt hasonlóan gyenge teljesítménnyel). Legalább a nyár végét és De Vries hazai futamát megvárhatták volna.
2023. júl. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
NDV nagyon gyenge volt. Semmi helye ebben a mezőnyben. Ric meg közönbös. Egy junior csapatban nem sok keresnivalója van szvsz de a mezőnybe még befér azért.
2023. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A srácnak valahogy nem jött ki a lépés pedig jól indult. Majd 10 éve a forma Renault kupát többek között Russellt, Leclercet, Albont maga mögött tudva húzta be. Aztán valahogy elfelejtették, akárcsak 4 éve, amikor behúzta az F2-t. Nem volt sosem egy korszakos zseni, de ennél többet érdemelt szerintem.
2023. júl. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7%

4

Az hogy egy belépő formula autós sorozatot megnyert az nem sokat nyom a latba. főleg, hogy harmadik szezonjában sikerült, akiket meg emlegetsz nem is versenyeztek ott teljes szezonban csak beugrottak pár versenyre. Vries a nagybetűs NULLA. Pénz van tehetség soha nem is volt. Csak jól jött ki a lépés a FormulaE-ben. De Azok az autók az F3-asok köridejét sem tudja így az megint csak nem releváns.

2023. júl. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5.

[link]

Én itt nem látom h Leclerc v Russell beugrós lett volna.

2023. júl. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem brutális. Újoncot ennyi idő után kidobni, főleg ilyen pályák után... Ráadásul, hogy a nyári szünetet sem várják meg, ez nagyon durva. Szinte esélyt sem kapott. Nekem ez már inkább a RedBullról mond el sokat, nem Nyckről.

Ricciardo meg nekem nagyon meglepő. Azok után hogy a McLarennél mennyire leszerepelt, én biztos nem mernék ennyire bízni benne (bár gyanítom, hogy a RedBull pont ezért nem egyből a főcsapatba rakta).

2023. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

7

Majd 30 éves az az újonc. Ülést adni sem kellett volna neki. Borítékolható volt a bukta. Túl öreg, túl tehetségtelen.

2023. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Már amennyire fel lehetett mérni 10 verseny alapján a teljesítményét... de szerintem egy fokkal sem volt rosszabb, mint Mick Schumi vagy Mazepin, vagy Latifi.


Én úgy gondolom, ez elsősorban nem is De Vries ellen szólt, hanem inkább Ricciardo mellett. A csávónak 13 évnyi F1 tapasztalata van, logikus lenne, hogy vele akarják felrázni a döglődő AT-t, és persze Tsunodát sem ártana. Említve lett Perez helyének előkészítése, ami szintén reális, ha megugorja a szintet. Plusz még egy dolog: Ricciardonak a brand-értéke sem rossz, Californiában lakik, a Drive to Survive-ban zabálták a nézők, meg a Netflix is mindig őt kereste, és a Red Bull maga is erős global marketing vonalon.


Szóval Ricciardo egész egyszerűen többet ér a volánnál, mint de Vries, ez van.

2023. júl. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
51%
Ricciardo pályafutásának hivatalosan is lőttek. Egyszerűen ebből nem jöhet ki győztesen.
2023. júl. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!