Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Milák miért nem indul a...

Milák miért nem indul a hamarosan induló úszó vébén?

Figyelt kérdés

Most láttam Wikipédián hogy kivették Milákot az indulók közül. Teljesen lesokkolt, kábé az egyetlen biztos aranyérmesünk volt azóta mióta Katinka kiégett, mi lett vele, mi az oka hogy visszamondta a vébét? Először azt hittem betegség, de láttam utána hogy már jóval előtte kikerült az indulók közül, tehát tuti nem megfázott vagy ilyesmi.

Így hogy már ő sincs, lehet érmet se fognak nyerni a magyarok, atyaég...



2023. júl. 12. 01:48
 1/4 47. ***** válasza:
71%
Nem kivették, ő hagyta abba az úszást. Saját állítása szerint ideiglenesen. Szerintem végleg.
2023. júl. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez most komoly??
2023. júl. 12. 01:58
 3/4 47. ***** válasza:
56%
Letiltottak a Google-ról?
2023. júl. 12. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Valóban besokallt valamiért, és abbahagyta az úszást.

A részletekben segít a Google.


A YouTube-n néhány napja láttam egy hosszabb beszélgetést Szepesi Nikivel, és most nem a botrányain volt a hangsúly, lehet őt nem kedvelni, de ő is egyike az úszók közül az örökös bajnokoknak, és az interjúban elég sok szó esik arról, milyen is a versenyzők élete az uszodákban, és, ha világversenyen nem aranyat nyer valaki, az már senkit nem érdekel.

Ki nem mondva is kiérződött a beszélgetésből, hogy a versenyzőknél akkor kezdődik a boldogság, amikor befejezik a versenyzést.

Biztos, hogy Darnyi, Egerszegi, és a többi olimpiai bajnok is őríz sötét titkokat.

Azt konkrétan nem lehet tudni, miért "szünetelteti" Milák az úszóedzéseket, de érdemes megnézni Szepesivel a beszélgetést, de ugye te is leírtad "mióta Katinka kiégett"... egy bronz, vagy ezüst érem senkit nem érdekel, az szinte büntetés a versenyzőnek.


[link]

2023. júl. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!