Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Kedvelitek Ungvári Miklóst?

Kedvelitek Ungvári Miklóst?

Figyelt kérdés
2023. júl. 19. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Sajnos nehezen tudnám kedvelni, mivel azt sem tudom hogy ki az.
2023. júl. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Ki nem kedveli? Mármint, aki tudja is, hogy olimpiai ezüstérmes, sokszoros Európa bajnok, világbajnoki bronzérmes cselgáncsozó.


Rengeteg melóval érte ezt el, közben pedig végtelen pozitív, szerény személyiség maradt.

2023. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sybille Gudrat válasza:
100%
Nem nagyon értek a cselgáncshoz, leginkább csak az Olimpián szoktam nézni, de nekem Ungvári Miklós egy kifejezetten szimpatikus és szerény sportolónak tűnik.
2023. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2-es: miért kellene valakit kedvelni attól h olimpiai érmes? Attól még lehet unszimpatikus, Ungvári pont nem az, őt kedvelem de pl. Milák Kristófot nagyon nem.
2023. aug. 1. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

#4 Úgy értem, hogy aki tudja, hogy milyen eredményeket ért el, az jó eséllyel azt is tudja, hogy milyen személyiség.


A kettő között nincs ok-okozati összefüggés, nem azért jó fej, mert olimpiai ezüstérmes, hanem mert csak.

2023. aug. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!