Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sportos, sportoló férfiak a...

Sportos, sportoló férfiak a sportos külsejű nőket jobban kedvelitek?

Figyelt kérdés

...vagy nem föltétlenül?


Pl. a szálkás,izmosabb alkatú nők jobban tetszenek,mint a teltebbek?


2016. ápr. 20. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem mérvadó számomra, a barátnőm husis és jól érzi magát, no meg szép is nekem így is...

Azért sportolok, mert magamat jól érzem magamat tőle, nem várom el mástól, hogy "nézzen ki jól" nem múlik ezen semmi.

2016. ápr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nekem bejön a sportoska (pl Kis Virág forma) az izmosabban sportos (pl Toldi Zsuzsi), de a kevésbé sportos is. Az arc legyen rendben és normális legyen, ez a lényeg.
2016. ápr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem ez a lényeg, hanem hogy legyen tisztában önmagával, és ez látszódjon is. Pl. hullámzó zsírral ne vegyen fel cicagatyát azért, mert ez a divat, mert undorító.
2016. ápr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a fontos, hogy hosszu tavon is maradjon egeszseges es ne hagyja el magat 40 evesen se es ehhez a sport es a tudatos taplalkozas elengedhetetlen.
2016. ápr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Osztom Cortez véleményét, és kiegészítem azzal hogy aki szét van esve vagy kövér ilyesmi az szóba sem jöhet nálam. Már csak az életviteli szokások miatt sem.
2016. ápr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy Margret Gnarr forma nagyon bejön.


Igen az nagyon fontos, hogy legyen nagyon közel a sporthoz!

Plöttyet dagadék meg ilyen fonnyadt nem pálya.

2016. ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, de nem első sorban a külső miatt (egy teltebb lány/nő is lehet nagyon csinos és kívánatos), hanem az életmódja miatt. Sajnos az a tapasztalatom, hogy a nem sportos nőkkel nagyon nehezen tudok együtt lenni, pláne együtt élni, mert annyira különböznek a szokásaink, étkezéseink, stb.
2016. ápr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétel hogy sportoljon, az összhatás a lényeg. A nőknél sport nélkül is sok jól tud kinézni. De mindenképpen dijazom ha egy nő rendszeresen eljár valamilyen edzésre és inkább az izmosabb jön be mint a normál vagy teltebb. Egyébként meg rengeteg a lusta nő, kevés ad magára a mozgás terén véleményem szerint. Többnyire szerintem azért, amit fenntebb leirtam, hogy nem feltétel egy nőnél a sportos test hogy pasikat találjanak igy nem is erőltetik magukat. Sok lovagolni is lusta az ágyban mert hamar "elfárad" csak feküdni szeretnek a hátukon mint egy darab fa. Na de ez már nem a kérdéshez tartozik :)
2016. ápr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb sportoló férfi/nő szintén sportos párt szeretne magának, mert akkor már legalább az közös bennük. Én például rendszeresen futok és számomra vonzóbbak az olyan nők akik szintén szeretnek futni. Na meg persze ha valaki sportol akkor szerintem olyannak esélye sincs nála aki dohányzik. A kettő együtt nem megy.
2016. jún. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sportoló vagyok, és igen, sokkal inkább előnyben részesítem az izmosabb, sportosabb alkatú, keményen edző lányokat. Csak sajnos kevesen vannak viszonylag a környéken...
2016. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!