Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Perez miért olyan béna?

Perez miért olyan béna?

Figyelt kérdés
Elvileg ugyanabban az autóban ül, mint Verstappen. Mégsem tudja megközelíteni sem. Miért?
2023. júl. 30. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Mert egy rossz versenyző.
2023. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Mert Perez szimplán egy jó versenyző a sok közül, Verstappen viszont kimagasló tehetség, amilyen csak elvétve akad.
2023. júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom ki és miért pontozta le a kettes válaszadót, pedig neki van igaza. Perez nem rossz pilóta, sőt, csak ő nem korszakos tehetség, "csak" simán jó versenyző. Aki most fikázza az nézze vissza a 2020-as szahíri nagydíjat, ott mit alkotott, egy Force Indiában ülve...

Meg akkor ennyi erővel Albon, Gasly is rossz versenyzők? Jelenleg nem úgy tűnik, Albon pl. kifejezetten erőn felül teljesít konstans a mezőny egyik leggyengébb autójában. Mindannyian csak Verstappen mellett omlottak össze. Az RB-ben házon belül csak Ricciardo tudta annak idején felvenni a versenyt vele, de az meg jó pár éve volt már, amikor Verstappen még nagyon fiatal és eléggé tapasztalatlan volt. Ha fogadnom kéne azt mondanám házon belül maximum Hamilton, talán még Alonso tudná megszorítani jelenleg a hollandot, senki más.

Amúgy Perez ma is második lett.

Az meg hogy ugyanabban az autóban ül... Ja, csak azt az autót bevallottan Verstappenre fejlesztik, az ő stílusához igazítva.

2023. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Nyilván a hater-eknek ezt nehéz megérteni, de Verstappen mellett jelenleg Hamilton is bénának tűnne :)
2023. júl. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nem tudom ki és miért pontozta le a kettes válaszadót, pedig neki van igaza."

Én azért, mert szerintem nem ez a válasz a kérdésre. Abban egyetértek, hogy Pérez valóban egy átlagosan jó versenyző. De amit az utóbbi hónapokban láttunk, hogy soha megközelíteni sem tudta Verstappent, elsősorban egy személyes hullámvölgy lehetett az oka.

Illetve bár én is Verstappent tartom a jelenlegi mezőny legjobb versenyzőjének, de nincs űrhosszal mindenki felett. Szerintem jó néhány versenyző, ha nem is nyomná le, de komolyan meg tudná futtatni. Egy normál formájában versenyző Perez legjobb körei átlagosan 3-4 tizeddel vannak Verstappené mögött. Viszont azért a normál Pereznél jó néhány versenyző határozottan erősebb (a már említett többszörös bajnokok mellett pl. Leclerc, Norris, Russell, valamint ide sorolom a csúcskorszakában versenyző Ricciardót is), akiknél ez a 3-4 tized különbség inkább csak 1-2 tized lenne. Az meg már nem a kényelmes távolság, ahol kisujjból mindent megnyersz - ha egy kicsit lankad a figyelmed, a csapattársad ott lesz a nyakadon.

2023. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!