Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért van az hogy sokan...

Miért van az hogy sokan kinevették a kempos dan vizsgát tevő versenyzőket?

Figyelt kérdés

A hazai Zen Bu Kan Kempo oldalon lettem figyelmes rá, hogy elég sokan nevető reagálás mellett leszólták a résztvevőket. Szánalmasnak nevezték, amit csináltak és biztosra vették hogy ők edzés nélkül is meg tudnák csinálni. Az rendben van, hogy nem mindenki harcművész és nem érti mi történik, de olyan baromságokat írnak, ami még egy kívülállónak is sok. Most tényleg ennyire rossz dolog amit csinálnak a kemposok és komolytalanok? Én ezt nehezen hiszem el, ezt a stílust egy 10. danos nagymester alapította, azért elég kevés az ilyen szintű még élő mesterek száma. Azt vettem észre, hogy még a 3. danos mestereket is bénának és hülyének mondták. Semmi tisztelet a sport iránt, még csak a legalapabb fogalmuk sincs a küzdősportról, arról meg főleg nem, hogy milyen egy hetes edzésük volt mielőtt egyáltalán a videón lévő dolgot csinálhatták. Lent található a videó, szóljatok ha én nem vettem észre, de szerintem ez elismerésre méltó, nekem nem menne azért.


[link]



2023. aug. 10. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kommentelők mind Steven Seagal-filmeken megkeményedett szuperhősök. Csak éppen amikor letévednek egy kesztyűzésre, akkor egy kicsit meghökkennek. Nem érdemes velük foglalkozni, a realitástól teljesen elrugaszkodott, szánalmas emberek.
2023. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert laikus is egyből érti, hogy az ilyen törő mutatványok csak parasztvakításnak vannak és ezek könnyen törnek. Valószínűleg a vizsga bármelyik másik része sokkal komolyabban vehető mint ez.
2023. aug. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert külső szemlélőként nem is tudja az ember, hogy milyen komoly egy-egy edzés/vizsga a különböző harcművészeteknél, hisz a többség általában tényleg csak a bemutatókat látja, ahol lapot törnek, bemutatnak pár mozdulatot és hát ebből következtetnek, hogy gyerek játék az egész.
2023. aug. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

Hadd nevessenek, ez semmit sem von le a versenyzők érdemeiből. A legtöbb fiatal teljesítmény nélkül, mindent megkapott a szüleitől, fogalmuk sincs, hogy mennyi munka van egy-egy dolog mögött. Majd ha a szülők már nem állnak mögöttük, akkor jön a pofára esés. Ezek a versenyzők meg nem fognak összeroppanni az első nehéz helyzetben amivel az életben találkoznak.


Ezúton is tiszteletem tolmácsolom az összes kempósnak és edzőiknek!

2023. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!