Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ha követtétek az Atlétika...

Ha követtétek az Atlétika VB-t, hogy tetszett? Mi a véleményetek a hazai atléták teljesítményéről?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszett, jó hangulata volt, igaz, mehetett volna jobb helyre a stadion ára, de ha már megrendezték, legalább jó hangulatú és színvonalas volt.
2023. aug. 28. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt. A hazai atléták meg magukhoz képest jól teljesítettek.
2023. aug. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nézhetetlen volt a fideszes propaganda miatt, én alig néztem belőle, utána kikapcsoltam mert forgott a gyomrom a sok önfényezéstől "legszebb legjobb legnagyobb világszínvonalú bla bla bla" szokásos orbánista szar propaganda. Arról ami a pályán zajlott szó alig esett.

A sportolók teljesítménye meg no comment, egy bronzérem meg egy 4. hely és ennyi, a túlnyomó többség a selejtezőből se bírt továbbmenni, ezért kár elindulni, ha nem hazai rendezés lett volna, jó ha 4-5 ember rajthoz tud állni saját jogon. Mondjuk úgy hogy nem vagyunk egy atlétikai nemzet, pont ezért nem is szabadott volna ide adni a VB rendezési jogát, de gondolom nem csak a fideszesek szakítottak jó sok pénzt, volt ott visszaosztva azoknak is akik döntöttek a helyszínről, máskülönben nem egy korrupt, csődközeli putriban rendeznek meg egy ilyen eseményt.

2023. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2 Ez ritka nagy phaszság, már elnézést...

Nem tudom te mit néztél, de propaganda nem volt, a hazai sportolóktól meg reálisan többet nem lehetett várni.

2023. aug. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
eltapsoltunk 300 milliárdot, az EU második legszegényebb országaként...
2023. szept. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!