Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A szöges cipőt lehet salakra...

A szöges cipőt lehet salakra is használni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy szöges cipőt lehet salakra használni, mert sajnos ahol én lakok, nincsen rekortán pálya, csak salakos, ami egyébként egész jó állapotban van. Olvastam, hogy a legjobban ezeket a szöges cipőket rendes rekortán pályákon lehet kihasználni, de salakra is használhatom?

Előre is köszönöm!



2023. szept. 23. 19:03
 1/1 anonim válasza:
Szia!Én amikor még versenyszinten atletizáltam, és nem volt a városban rekortán pálya, mi rendszeresen salakon használtuk a szögest. Szerintem simán, a lényeg, hogy sajátítsd el a szögesben való futást, szokd a cipőt. Nekem az edzőm mindig azt mondta, hogy előnyünkre válik, hogy nem vagyunk elkényeztetve a rekortán pályával, szóval szerintem te is gondolj így erre! :D
2023. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!