Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Perez miért gyengült le ennyire?

Perez miért gyengült le ennyire?

Figyelt kérdés

2023. okt. 22. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem belekerült egyfajta öngerjesztő spirálba. Az elején még ugye úgy nézett ki, 4-5 futam után, hogy világbajnoki kihívó lehet. Aztán becsúszott egy-két hiba, elkezdett egyre inkább lemaradni Verstappentől, és ezzel együtt egyre inkább elveszítenie a motivációját is. Ami miatt aztán egyre visszább is esett a telejsítménye, gyakoribbak lettek a hibák, ami megintcsak kihatott a motivációra, és így tovább.
2023. okt. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszadóval, annyival toldanám csak meg hogy szerintem a szokásos Red Bull kettes számú pilótákra nehezedő extra nyomás is közrejátszik, Gasly meg Albon sem rossz versenyzők, és Perez sem az, mégis mindhárman teljesen szétestek a Red Bullban Verstappen mellett.
2023. okt. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a Red Bull második pilóta státusztól tört volna meg, hisz több mint 2 éven át teljesen jól bírta (míg pl. Gasly vagy Albon a kezdetektől nagyon szenvedtek).

Bármelyik pilótával megesik, hogy hullámvölgybe kerül, de Péreznek szerintem két dolog is pluszban nehezíti a dolgát. Az egyik, hogy eleve elég demotiváló top csapatnál top pilóta oldalán versenyezni, akiről tudod, hogy ha a csapat részéről semmi extra támogatást nem kap, akkor is 4-ből 3-szor biztosan laposra fog verni. És ha átmenetileg visszaesel, akkor ilyen körülmények közt nagyon nehezen rakod magad össze újra, ez nem is sikerült anno Bottasnak és Webbernek, akik a Mercinél illetve Red Bullnál töltött éveik többségében alulteljesítettek magukhoz képest.

Emellett Pérez szerintem magából az F1-ből is kezd már kiábrándulni. 34 éves, túl sok babér már nem fog neki teremni (hisz Verstappen ellen gyakorlatilag esélytelen, más jó csapatoknak pedig megvannak a gyorsabb vagy fiatalabb pilótáik), tizensok éve a versenyzésből és vele együtt az ide-oda utazgatásból áll az élete, miközben ott van neki otthon feleség és 3 gyerek, és úton a negyedik. Így már nem tud elég motivációt és lelkierőt összeszedni, hogy kimásszon a mostani gödörből. Szerintem megérett az idő a visszavonulásra.

2023. okt. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, egyet értek veletek

Legjobb döntés volna ha visszavonulns,hiába az érvényes jövő évi szerződés.

2023. okt. 25. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!