Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A hírek szerint Debrecenben...

A hírek szerint Debrecenben rendezik meg az Izrael-Románia futbal EB selejtezőt. Ez zártkapus meccs lesz, vagy lehetnek nézők is?

Figyelt kérdés

Ha lehetnek nézők, akkor a magyar izraeliták fogják az izraeli zsidóságot képviselni a lelátókon? (Mert nyilván onnan nem sok szurkoló jöhet, mert a Budapestről és Debrecenből Tel Avivba járó járatokat törölték?)

És akkor Romániából - mivel közel van - csődülni fognak a szurkolók?


[link]



2023. okt. 29. 21:55
A kérdező szavazást indított:
Szerintem zártkapus lesz a mérkőzés
Szerintem szabadon látogatható lesz a meccs
6 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
* futball
2023. okt. 29. 21:57
 2/8 anonim válasza:
77%
Azt is el tudnam kepzelni hogy az Israeliek halasztast kernek a haborura valo tekintettel, sok sportolo katonakoteles korban van.
2023. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha lehetett volna, már kértek volna halasztást. A debreceni meccs után pár napon belül fognak Svájccal is játszani, azt is Magyarországon. Két meccset nem fognak elhalasztani, mert senki nem tudhatja hogy meddig is kéne kérni a halsztást, meddig tart a háborújuk?

Ráadásul még be is juthatnak...

Nem értem a kérdésben azt az opciót, hogy zárt kapuk előtt kéne játszani: egyik csapat sincs eltilva, akkor meg miért zárnának be?!

Az, hogy amikor Katar válogatottja játszotta Debrecenben a meccseit és zárt kapusak voltak, az a Covid miatt volt - teljesen érthetően.

2023. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez komoly?


Én biztonsági okokból ezt nem rendezném meg. Eddig is leműveltünk olyan dolgokat, ami miatt csuklóból berágtak mudzlim/ arab országok.

Nem kellene.

2023. okt. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Nem értem az értetlenkedést. Ez egy sport, olyan nézők mennek be akik akarnak. Sok lesz az izraeli drukker, sok a román, de a legtöbb a sportszerető magyar, sokuk természetesen helyi. Egy VB-n is és rengeteg barátságos meccset is semleges helyen játszanak a csapatok, ez is egy olyan meccs, semmi szokatlan nem történik.

Nem háborúsdit játszanak Izraelben, valódi krízishelyzet van. Az, hogy a Magyarország felkínálta a helyszínt egy minimális diplomáciai gesztus.

2023. okt. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Jah, és az előző meccsei is el lettek halasztva, ha Izrael ki szeretne jutni az EB-re muszáj lesz lejátszani a meccseit valahol biztonságos helyen. Egyik helyszín Magyarország, én ebben nem látok problémát.
2023. okt. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Mivel a debreceni Putyinista egyetem tele van arab diákokkal, szerintem borítékolható egy jó kis balhé. Szép lesz ahogy az arab és a zsidó szurkolók nálunk verik szét egymást és a környezetet a románok asszisztálásával. A biztonsági intézkedések költségeit és az amortizációs költségeket meg állja majd a magyar adófizető, mert Orbán és Szijjártó szereti a focit.
2023. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7 - ne aggódj: Felcsúton rendezik meg a meccseket, közvetlenül Orbán háza mellett, hogy papucsban is át tudjon sétálni!
2023. nov. 1. 20:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!