Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ocon mennyire jó versenyző?

Ocon mennyire jó versenyző?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy a generációja legnagyobb kiválóságai ellen (pl. Verstappen, Norris, Russell) nem rúghat labdába.


Viszont Alonsót lenyomta tavaly. Tudom, a spanyolnak számos műszaki hibája volt, de előző évben, 2021-ben is kiélezett volt köztük a csata. Márpedig nem sok olyan versenyző van, akivel Alonso nem mosta fel a padlót csapattársként.


2023. nov. 6. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem középszerű. Plusz nekem az egyik legunszimpatikusabb figura a mezőnyben.
2023. nov. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Közepesen jó versenyző. Azaz teljesen helye van a mezőnyben, látunk tőle szép megmozdulásokat, egy középcsapatban simán lehet rá építeni, és jó formájában akár még egy-két bajnoki cím is benne van, de egy kiélezett top küzdelemben kevés lenne.
2023. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Verstappen ellen nyilván nem rúghatna labdába, sőt Norris ellen sem. Ezzel együtt van annyira jó pilóta, hogy a jelenlegi mezőnyben simán van helye, több jóval gyengébb pilóta van nála jelenleg is (Sargeant, Stroll, Tsunoda, Zhou stb.) A csapatjátékán, sportszerűségén viszont bőségesen lenne mit javítani, amit Alonso ellen is folytat évek óta az nevetséges, nem sportemberhez méltó.
2023. nov. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Viszont Alonsót lenyomta tavaly. Tudom, a spanyolnak számos műszaki hibája volt, de előző évben, 2021-ben is kiélezett volt köztük a csata. Márpedig nem sok olyan versenyző van, akivel Alonso nem mosta fel a padlót csapattársként."

Az, hogy egy 2 év kihagyás után visszatérő 40 feletti egykori bajnok nem mosta fel vele a padlót, nem annyira hatalmas teljesítmény. Alonso előtt le a kalappal, de már túl van a csúcson - még mindig sok szép pillanata van, de összességében kicsit már lassabb és többet hibázik, mint a legjobb korszakában. Másrészt abban, hogy Alonso sok csapattársát péppé verte, benne vannak olyan tényezők is, hogy sokuk tényleg nagyon gyenge volt, illetve jó autóban ülve mindig elvárta, hogy maximálisan ő kapja a csapat első számú támogatását.

2023. nov. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy csapatjátékos az egyszer biztos.

Gasly ezerszer szimpatikusabb meg szerintem tehetségesebb is.

Persze nem a legrosszabb, teljesen középszer. Nincs benne plusz mint Hamiltonban, Alonsoban vagy Verstappenben van

2023. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Közepes.
2023. nov. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!