Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » 15 évesen lehet még versenyző?

15 évesen lehet még versenyző?

Figyelt kérdés

A 15 éves lányom versenytáncos akar lenni. Elsőben balettozott, majd abbahagyta. 7.-Ben újrakezdte de mivel borzalmas volt a közösség,abba kellett hagynia.

Ebben az évben megtetszett neki a latin tánc és be is iratkozott egy tánctanfolyamra. Egész jó benne, de van még hova fejlősdni. Még csak most kezdte el úgyhogy még simán fejlődhet. Igazából csak a hajlékonyságával van baj.


Van még lehetősége versenyre, szinte semmi táncos előélettel?

Ha igen hogyan?



2023. nov. 2. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

Nem nagyon értek a tánchoz, de minden sport ugyanazt a metódust követi:

Keress valami akadémiát/egyesületet, ahová eltud menni a lányod edzésekre és az egyesület segítségével pedig később versenyekre. Ennyi.


Az már más kérdés, hogy 15 évesen ez már lehet késő lesz.

Egyik ismerősöm gyerekkora óta focizik, egyesületbe járt. Felfigyeltek rá és profi szerződést kapott NB I-be. 18-19 éves lehet most.


Ha van hozzá tehetsége és elég elszánt, akkor semmi sem lehetetlen és nincs olyan, hogy késő. Viszont nyilván jobb lett volna már kiskora óta szervezni ezt a dolgot.

2023. nov. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem derül ki, míg meg nem próbálja. Kemény munkával és rengeteg gyakorlással sikerülhet.
2023. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2023. nov. 4. 22:32
 4/4 anonim válasza:
Én 17 évesen kezdek el versenyezni, ha én nem vagyok elkésve, ő aztán főleg nincs. Sokat kell nyújtania, gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni, és menni fog neki is
febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!