Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ha Sargeantet nem tartja meg...

Ha Sargeantet nem tartja meg jövőre a Williams, ki a legnagyobb esélyes a helyére ülni?

Figyelt kérdés
Mert ugye a mezőnyből mindegyik másik 19 pilóta marad a helyén, tehát át senki nem fog oda igazolni, így csak újonc vagy kihagyás visszatérő versenyzőn lehetséges a helyére. Kik a reális jelöltek a listán?

nov. 13. 23:45
 1/7 A kérdező kommentje:
*kihagyás után visszatérő versenyző, eléggé elgépeltem ezt a mondatrész, bocsánatot kérek érte.
nov. 13. 23:46
 2/7 anonim ***** válasza:

Kettő legesélyesebb szerintem Schumacher, mint tartalékpilóta, és Vesti, mint F2-es mercedes junior versenyző.

Szóba jöhet még Lawson, mint F1-es rutinnal rendelkező pilóta, vagy akár Pourchaire, mint leendő F2-es bajnok.

Ilyen felhozatal mellett én max Pourchairet próbálnám ki, de manapság már nem cserélgetik szezononként a versenyzőket (rutin miatt), így ha fogadnom kellene azt mondanam Sargeant marad.

nov. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem Sargeant, akkor szerintem Lawson lesz.
nov. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sargeant-nak nem adnék még egy esélyt, egy év szerencsétlenkedésből lenne kettő, mint ahogy volt ez Mick Schumi esetében is. Oké, hogy manapság nehéz dolguk van az újoncoknak, de azért nem ennyire.

De nincs könnyű dolguk.

A Williams semelyik tapasztalt pilótának nem lenne előrelépés, szóval két dolog jöhet szóba: vagy mentőövet dobnak valaki öregnek, vagy keresnek valaki fiatalt.

Mindkettővel az a gond, hogy a Red Bull egy csomó esélyes pilótát fogva tart: Pérezt még nem rúgták ki, de Ricciardót már visszahívták, miközben Lawson is be van készítve, és kábé lóg a levegőben az előléptetése. Egyikőjük sem pálya. Mick Schumit biztos, hogy nem hívnám vissza, ilyen erővel akár maradhatna Sargeant. Szóval nincs más, mint újoncra cserélni, ami persze elég rizikós. Pourchaire nem túl meggyőző még úgy sem, hogy esélyesen ő lesz az F2-es bajnok. Viszont ott van Drugovich, benne én sokkal több potenciált látok, na meg ami nem mellékes egy kiscsapat számára, hogy igen jól ki van tömve szponzorpénzzel. Szerintem ő lesz.

nov. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem meg fogja tartani Sargeant-et is a Williams, most az utóbbi 2-3 futamon nem ment olyan rosszul ő sem, talán még egy szezon esélyt adnak (csakúgy, mint Latifinek).


De ha mégis kirúgják, akkor jó eséllyel most olyat fognak keríteni, akinek már van némi F1-es tapasztalata, azon érv nyomán, hogy a Williams utóbb többször "megégette" magát az újoncokkal...

nov. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalt pilótának ott van nekik Albon. A másik ülésbe egy kisebb csapat ilyenkor simán kipróbálhat valaki fiatalt (és hát sokszor nincs is más lehetőségül, hisz a tapasztalt pilóták egyrészt sokba kerülnek, másrészt csak akkor szerződnek kisebb csapathoz, ha máshol tényleg nem maradt helyük). És annyira azért nem szoktak befürödni az újoncokkal, Russell teljesen jól bevált, Latifi meg fejős tehénnek volt tartva.
nov. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
(egyébként Albon visszahívása is igencsak rizikós lépés volt, hisz egész addig csak másfél évnyi red bullos bukdácsolást és egy év kényszerpihenőt tudott felmutatni. de amúgy tökre örülök neki, hogy ilyen szépen összeszedte magát)
nov. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!