Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Lewis Hamiltonnak milyen...

Lewis Hamiltonnak milyen szurkolói bázisa van itt Magyarországon?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogy itt a válaszolók közül ki az aki elismeri a vezetői teljesítményét illetve örül annak ha eredményeket ér el.

Én 2005 óta követem a F1-et. A legelső kedvencem akit gyerekkorom óta imádok az Alonso, de akit a legtehetségesebbnek tartok az Hamilton.

De annyira megosztó személyiség,hogy tényleg kíváncsi vagyok,hogy ti mit gondoltok.

Köszi!



nov. 25. 18:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%

Nem kedveltem az elején Sir Lewist, de mostanra kicsit jobban bírom. Azért 7 vb címet nem a legyek hordtak össze.

Ferraris voltam mindig, de mostanra kiábrándultam belőlük. A két mostani figuráról soha nem tudnám elképzelni hogy vb címet suerezzenek. Akkor már inkább Hamilton egy Ferrariban! (Persze egy jó Ferrariban, nem a mostani öszvérfogatban.

nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
csak a kényelmes vélemény nyilvánítás az érvényes ?
nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem, barmilyen.

Úgy egy atlagra lennék kíváncsi

nov. 26. 02:01
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Abszolút top kategóriájú versenyzőnek tartom, az a liga, amibe szerintem az elmúlt 20 évben rajta kívül csak 3 másik pilóta tartozik bele (Schumacher, Alonso, és Verstappen). Emberileg vegyes érzéseim vannak az irányába, főleg inkább a fiatal éveiből amikor nem igazán volt szokása az egyenes gerinc, de persze a mostani zárkózott stílusával sem könnyű azonosulni. De mindenképp örülök, ha jól megy, mert akkor van igazi kihívás, ha a legjobbakat a jó formájukban vezetve kell legyőzni.
nov. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
34%
Utálja mindenki egy szarházi majom
nov. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
nov. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
75%
Tehetséges, de a 7 VB-címből jópárat részben a Merci verhetetlenségének köszönhet, meg annak, hogy a csapat is körülötte forgott. Verstappen szerintem tehetségesebb, mint ő.
nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Összességében teljesen semleges lenne számomra. A domináns éveit utáltam, ahogy MS és Vettel esetében is, de ezért nyilván nem ő a hibás.


Ami azonban szimpatikussá teszi számomra Hamiltont, hogy a sok ótvar magyar proli egyenesen gyűlöli őt. Olvassatok csak kommenteket Facebookon (de csak mértékkel, nehogy agykárosodást szenvedjetek).


Az általa képviselt témák, mint a melegek, vegánok, feketék melletti kiállás tipikusan olyanok, amiket a selejtes, rántott húson és fideszes propagandán elő beteg honfitársaink egyszerűen nem tudnak hová tenni.


Nagyon remélem, hogy mind aktív évei alatt, utána pedig különösen folytatja ezt a vonalat, virtuálisan felmutatva ezzel középső ujját az évtizedekkel lemaradt kelet-európai csűrhének.

nov. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
42%
Biztosan jól érzi a kanyarokat, de ha az ügyvédei be tudták azzal szopatni, hogy sikeresen perelheti a Hamilton órát a név miatt, hát nem lehet nagy agytröszt :)
nov. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Amióta a helyére került a pályán, és kevésbé érzi magát forradalmárnak, divatdiktátornak, és egyéb mozgalmak élharcosának, sokkal szimpatikusabb...
nov. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!