Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki volt a legjobb 2023-ban a...

Ki volt a legjobb 2023-ban a Forma-1-ben?

Figyelt kérdés

Szerintetek ki teljesített a legjobban 2023-ban a Formula-1-ben? Az egyéni teljesítményre gondolok, nem az eredményekre; hiszen abban benne van az autó, a stratégia, a szerencse.


Tudnátok egy sorrendet írni?



dec. 20. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akárhogyis számít az autó, a stratégia, meg a szerencse, azért szerintem azzal nehéz vitatkozni még ezekkel együtt is a legjobb teljesítményt Verstappen nyújtotta. Annál is inkább, mert ha megnézed a csapattársát, ugyanabban az autóban, ugyanolyan stratégiai háttérrel, akkor róla ez nem mondható el, a pontok ellenére ő szerintem kifejezetten rosszul szerepelt, vagy legalábbis volt egy időszak amikor formán kívül volt.


Norris és Piastri is talán magukhoz képest jobban vezettek, mint ahogy arra előzetesen számítani lehetett. Szerintem Hamilton és Russell is ügyes volt, sokszor jó eredményt tudtak kihozni abból a fosadék autóból. Év végére Stroll is magára talált.


A többiek szerintem elég színtelen-szagtalan idényt mennek egyelőre, de azért nem láttam minden verseny minden percét.

dec. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Gaston Mazzacane
dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Mivel világ szinten is a sorrend általában úgy néz ki, hogy Verstappen Alonso, ezért ha Verstappen nincs a listán, illetve csak úgy általában megnézed, hogy a pályán milyen manővereket csinált, akkor egyértelmű Alonso neve, gyakorlatilag kirobbantani a 2. helyről felesleges, viszont hogy ki jön utána, az már nagyobb kérdés. Hamilton, vagy Norris...kinek mi, apróságok döntenek.
dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem néztem nagyítóval minden egyes versenyt, inkább csak nagyobb vonalakban különíteném el a versenyzőket a teljesítményük alapján, a csoportokon belül további sorrendet nem állítanék fel.

1. Verstappen

2. Norris, Alonso

3. Hamilton, Leclerc, Albon

4. Sainz, Russell

5. Ocon, Gasly, Hülkenberg, Piastri, Bottas

6. Zhou

7. Magnussen, Tsunoda

8. Pérez

9. Stroll

10. Sargeant, de Vries

dec. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem Piastri. Látszik minden mozdulatánál,hogy született zseni.

Jövőre Norrist is veri és ezt ő is tudja.

Illetve Alonso és a másik zseni Verstappen.

De első mindenképp az újonc.

dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!