Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek 17 évesen késő...

Szerintetek 17 évesen késő lenne elkezdeni az autóversenyző “karriert”?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már egy ideje érdekel az autóversenyzés világa, viszont csak most döntöttem úgy hogy komolyan gondolom, a jelenlegi célom az hogy részt vehessek saját erőből egy WCE versenyen. Most kezdésnek szeretnék Gokart-ozni abba belejönni talán pár versenyen is részt vennék. Megvan bennem a szenvedély és az elszántság, viszont nem sok pénzem van. Tehát a fő kérdés az az, hogy 17 évesen nem túl késő elkezdeni ezt? Ha esetleg van valaki aki benne van ebben jobban, szivesen elcsevegnek vele:)

dec. 21. 01:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Korral itt nincs akkora probléma hisz ide ami kell jó reakció idő meg vezetési rutin és ügyesség, azt meg fent lehet tartani elég sokáig.


Ami problémát okozhat az a pénz. A legtöbb embernek ez tesz keresztbe általában.


Nem vagyok benne, rokonom benne van. Ő 45 éves és nagyon jól keres de ő is csak egy E36 BMW-vel jár amatőr versenyekre. WRC nagy biznisz lenne, abba nem mert befektetni.

dec. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Pénz kérdése minden.
dec. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
31%

Ha a Rockefellerek vagy mittudomain kik nyomtatnak neked vagy havi 20000 Eurót, akkor kezd el nyugodtan.

A gokarthoz kevesebb zsé is eleg, de ettől még ne verd el, mert a későbbiekben szükség lesz a megtakarításokra is.

dec. 21. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. válaszoló


Tényleg a pénzen múlik minden?:( És bocs a személyes kérdésért, de nagyjából mennyit keres amatőr versenyen?

És egy mellékes kérdes. Szerinted mekkora lehetőség van a Drift-elésbe? Az is tetszik, talaltam egy oktato sulit, megtanitjak az alapokat, tanitnak vezetni stb. Még versenyre is adnának autót, szóval ez így nem annyira fáj a pénztárcának (szerintem)

Driftelésnél egy amatőr versenyen, nagyjából hogy fizetik a versenyzőket?

dec. 21. 13:03
 5/10 anonim ***** válasza:

#4 Semmit nem keres vele.


Az ilyen versenyeken nincs pénzjutalom. Hobbiból csinálja csak.

dec. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5 most a driftről beszélsz?

Vagy a rokonodról? Arra is kivancsi lennek (már bocsi) mennyit keres a rokonod nagyjabol?

dec. 21. 13:10
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Autószerelő műhelyet vezet. Saját vállalkozás. Mellette csinál még ezt-azt. Ezermesterkedik is szóval nem keveset.
dec. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 veterán vas ***** válasza:
100%

Nem tudom más szakágakban hogyan történik a díjazás, egyedül a rallyra van egy kis rálátásom.

Ott az amatőröknek rendezett területi meghívásos versenyektől, egészen az első osztályú bajnoki futamokig, sehol nincsenek pénzdíjas rendezvények.

Nagy a gyanúm hogy a driftben, a dragban, vagy a terep-ralliban, ugyan ez a helyzet.

dec. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
amatőrnek az az a lényege, hogy nem kap érte pénzt.
dec. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#8 Talán igazad van, de mivel nemtudjuk biztosra, raprobalok a driftre aztán esetleg az oktatótól megkérdem. Köszi mindenkinek a segitseget!
dec. 25. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!