Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Örültök az Alpine hátraeséséne...

Örültök az Alpine hátraesésének (forma 1) ?

Figyelt kérdés

Miért igen vagy nem? Alpine-szurkolók, mit szóltok?


Lehet lényeges előrelépés? Tavaly a McLaren is hasonlóan kezdett


márc. 2. 15:17
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Semleges vagyok
6 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Létezik olyan, hogy Alpine-szurkoló?
márc. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Nekem volt egy osztálytársam általánosban, aki már a világbajnoki évek előtt a Renault-nak szurkolt, mert Renault 21 volt a családnak 😂 Mondjuk hogy azóta hogyan viszonyult a Lotushoz most meg az Alpine-hoz, nem tudom...
márc. 2. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen szedett-vedett fejetlen az a bagázs, már egy ideje lógott a levegőben, hogy komolyan vissza fognak esni. Valakinek utolsónak is lennie kell, és őket sajnálom a legkevésbé. Ugyanakkor nem örülök, mert például Gasly-t bírom, illetve az egyszeri dolgozók körében valószínűleg az Alpine-nál is sokan jó munkát végeznek, egyszerűen nem rajtuk múlik a dolog.
márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés második felére visszatérve, nem számítok érdemi előrelépésre, szerintem az autójuk egész évben sereghajtó lesz. Egy-egy kisebb eredmény esetleg összejöhet, leginkább azért, mert mindkét ülésükben viszonylag jó pilóta van (ilyen szempontból pl. a Haas-nak sokkal nehezebb dolga volt, amikor az eleve szar kocsit a rutintalan Mick Schumi és a még rutintalanabb Mazepin vezették).
márc. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Se nem örülök neki, se nem gyászolok, semleges szurkolóként egyszerűen tudomásul veszem. Néha van ilyen, hogy egy-egy középcsapat visszacsúszik a mezőny végére, a Williams is így járt pár éve, azóta is csak kis lépesekben másznak vissza, de még a középmezőnybe sem értek vissza.

Az Alpine meg eleve egy elbaltázott, átgondolatlan vonalon mozog, ez a rúgjunk ki mindenkit és szabjuk át az egész kocsit tetőtől talpig megoldás a legritkább esetekben szokott eredményre vezetni.

Most úgy alakult hogy ők nyúltak mellé a legjobban úgy tűnik, és van egy új sereghajtó, megesik az ilyesmi. Még mindig kevésbé meglepő, mint ha a Red Bull vagy a Mercedes esett volna vissza a mezőny végére.

Nagy feltámadást nem várok tőlük, a McLaren tavalyi produkciója is kisebb csoda volt, és ott azért szerintem jóval komolyabb fejlesztés folyt a háttérben, meg szerintem a pilótáikban is több a potenciál mint az Alpine párosában. Esetleg 1-2 helyet visszakapaszkodhatnak a konstruktőriben, főleg mert úgy néz ki a mezőny második feléből senkinek nem fog túl sok pont leesni az eddigiek alapján, szóval ha elkapnak egy szerencsés szériát, 7.8 helyig visszamászhatnak, de ennyi a maximum. De az e kizárt hogy maradnak 9-10. helyen a szezon végéig.

márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!