Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Képes lehet Max Verstappen...

Képes lehet Max Verstappen idén 24/24-es győzelmi mutatóra?

Figyelt kérdés

márc. 2. 17:46
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
15 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Simán. Már kiesések sincsenek a mezőny végén sem, úgyhogy még erre sincs sok esély. Ha sehol nem kerül balesetbe a rajtnál, akkor meglesz. Ma legfeljebb 60 százalékon ment a Red Bull.
márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Szinte kizárt. A tavalyi évben is nagyon erős volt a Red Bull és pont ilyen megbízhatóan működtek még a sereghajtók is, ennek ellenére Verstappen leghosszabb veretlen szériája (ami egyúttal F1-es rekordot jelentett), az 10 győzelem volt zsinórban. Na most ha minden futamot be akar húzni idén, ahhoz nem 10, hanem 24 futamon keresztül kéne kitartania. Nagyon-nagyon csekély az esélye.
márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Pereznek minimum lehet egy-két nagyon erős futama, és jó eséllyel becsúszhat egy tavalyi szingapúrihoz hasonló eset is. És akkor még nem beszéltünk bármilyen műszaki hibáról, eltaktikázásról, boxutcai hibáról, ütközésről, amik tavaly teljesen elkerülték.
márc. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Eddig 1/24...

Amúgy én sem hinném, ahhoz olyan mértékű mázli kellene amilyen senkinek nincsen. Már a tavalyi 19/22 is egészen extrém volt, és az is hogy Verstappent mindenféle műszaki hiba, baleset, boxutcai hiba és hasonló elkerülte, és még így sem tudott minden versenyt megnyerni, még úgy sem hogy messze az övé volt a legjobb autó is (nem elvitatva a zsenialitását természetesen).

Egy ilyen hosszú szezon folyamán teljes mértékben kizárt, hogy egy futamon ne keveredjen rajtbalesetbe, kapjon defektet, álljon meg alatta az autó vagy legyen valami egyéb galiba. Vagy elég egy újabb Szingapúr mint tavaly. Arra sem számított senki, aztán még dobogóra sem tudott ott állni.

Szóval én nem fogadnék erre még kis tétben sem. Viszont az simán reális hogy a 24-ből mondjuk 20-21 futamot behúzzon. Egy már megvan.

márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Nem hiszem. 20-22 futamgyőzelem összejöhet, de a 24-et kizártnak tartom, hogy behúzza mind.
márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, közben belegondoltam, hogy legalább az év első felében Ocon utolsó lesz, akit biztos hogy le kell körözni. Így már nem vagyok benne biztos. :D
márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ott a pont!
márc. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen,annyira jó ez a Redbull ő meg annyira megérett a pályán,hogyha nem lesz műszaki gondja akkor 100%.

Nincs esélye senkinek ezzel az űrhajóval szemben

márc. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A biztossá vált válasz: nem.
márc. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ehhez képest jól le lettek pontozva, akik eddig is biztosak voltak benne. Lehet akármilyen jó az autó és akármilyen jó a versenyző, 24 futamot kihúzni, az lottóötös kategória.
márc. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!