Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem rendeznek Ironman versenyt?

Figyelt kérdés

márc. 5. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Hogy a picsbe ne rendeznenek. Kapasbol kettot is.

Egyet Nagyatadon augusztus elejen es egyet ujabban a Balatonnal 'fuzfon szeptemberben.


Elobbi az Extrememan utobbi a Balatonman


En atadikent meg palyat is epitettem es frissitoknel is segitettem.

márc. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem általában vett triatlon versenyre gondoltam, hanem arra amit a WTC szervez...

[link]

márc. 5. 18:23
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Ironman verseny az ami 3,8km uszast, 180km kerekpart, es egy maraton futast tartalmaz. Ahogy irtam ilyet rendeznek.


Az hogy nem a wtc szervezi talan az az oka hogy nem jonnek olyan kis piacra mint Magyarorszag. Vagy mit gondolsz? Minden orszagba kene jonniuk? Piaci alapon mukodnek oda mennek ahol fizetnek erte.

márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Nyilvan erre azt fogod irni hogy hat de Esztorszagban is van..

Igen biztos van aki fizet erte hogy menjenek oda is.

Itt az orszagban eleg keves hely ahol meg lehetne egy ilyet rendezni. Marmint a wtc elvarasai szerint.

márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2016-ban még rendeztek Magyarországon ilyen versenyt... A kérdésem azokhoz szól, akik tudják, hogy miért sikerült elüldözni Magyarországról az Ironman szervezőit.
márc. 5. 18:54
 6/12 anonim ***** válasza:

Arra a pesti szarra gondolsz? Amit beraktak az atadi versennyel egy idoben? Ahol ha jol remlik fertozo vizben kellett uszni?

Keress ra es megtalalod a valaszt.

márc. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Vagy hikomat vagy es nem tudod hasznalni a google keresojet?
márc. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Téged meg valaki kötelez arra hogy ide írkálj?
márc. 5. 19:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Segiteni probaltam de egy kerdest nem tudsz normalisan es egyertelmuen kiirni.


A helyes az lett volna, hogy Magyarorszagon miert nem szervez a wtc ironman tavu versenyt?

Vagy

Miert nem szervezett a wtc a 2016os bpi ironman verseny ota hosszutavu versenyt?

márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ember, az Ironman név le van védetve a WTC (=World Triathlon Corporation) által... Érted? Más nem szervezhet Ironman nevű versenyt.

Hogy megértsd: pl. Iphone-t sem forgalmazhat más, mint az Apple.

Arról nem tehetek hogy tájékozatlan vagy és olyanban okoskodsz amiről halványlila gőzöd sincs.

márc. 5. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!