Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogyan legyek agresszív?

Hogyan legyek agresszív?

Figyelt kérdés
Sziasztok!elkeztem ökölvívásozni,és nemsokára lesz egy meccsem.Tudnátok abban tanácsot adni,hogy hogyan érjem el azt az érzést,hogy amint belépek a ringbe az legyen bennem hogy nagyon dühös vagyok és agresszív,az ellenféllel szembe? Nem tudom mért,de hiába ütnek vagy valami nem tudok ideges lenni,tök nyugodt vagyok a ringbe,pedig már az életem során sok esetben volt tapasztalatom csalodasokban,szerelembe stb. Nem értem hogy miért vagyok ilyen nyugott a ringben.Valami jó tanács?(nem tudom semmin felidegeskedni,mert amint ringbe vagyok az elfelejtet velem mindent)

márc. 24. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Írni tanulj meg először, utána verekedni. Nem ilyen hülyeségek kellenek hozza mint amit felsoroltál, hanem a győzni akarás. Sokan úgy mondják hogy éhesnek kell lenni (éhes a győzelemre)

Meg ugye az is jó ha higgadt fejjel tud az ember sportot űzni nem pedig fut neki az öklöknek és nehány paraszt lengőt kioszt. Ha nyugodt vagy figyeld meg az ellenfeled ismerd ki mikor mit csinal, fáraszd ki. Majd ha már előnybe leszel ezek miatt akkor mész neki

Agresszíven ezek ugye nem mennek de hidegfejjel sok mindent lehet mérlegelni.

Belül légy tűz kívűl hűvös mint a jég.

márc. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nővérem huszadannyi tesztoszteronnal egy brutális vadállat a ringen belül.
ápr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!