Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan legyek agresszívabb?

Hogyan legyek agresszívabb?

Figyelt kérdés
Ha az iskolban piszkálnak,nem merek visszaszólni vagy ütni.Pedig van bennem egy agresszív hajlam.Néha szoktam járni bokszolni.Ahol lakok,nincs ezért csak ritkán tudok elmenni.Ott elég agresszív tudok lenni,meg itthon is rámjönnek ilyen dolgok,hogy ideges leszek és nekiállok ütni a falat.Gondolom az elfolytott dolgok miatt van.Hogyan lehetek a többiekkel szemben agresszív?

2015. okt. 18. 15:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyszer volt,hogy elkezdett szórakozásból ütögetni a gyerek,én felidegesedtem,megfogtam és felborítottam.Szóval néha az iskolában is előjön ez.Akkor kaptam egy kis tiszteletet,de most megint piszkálnak.
2015. okt. 18. 15:56
 2/5 anonim ***** válasza:
A falkavezért üsd ki.
2015. okt. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Húzzál le vagy 4 sört, egyből bátrabb leszel. Aztán kapd el és fenyegesd meg, de ne verd meg, mert annak átható következményei vannak. Hívd ki magaddal, szorítsd a falhoz és fenyegesd meg.
2015. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat en lany vagyok :D vannak neha kisebb nagyobb duhrohamaim de ha engem valami veletlen folytan piszkalnak csupan a hangsulyommal meg a szavaimmal meg tudok ijeszteni barkit, lehet van egy ilyen kisugarzasom vagy nem tudom :D megverni semmikeppen se verd meg abbol csak neked lesz bajod
2015. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne idegesedj be, inkább legyél piszok, figyeld ki a gyenge pontjaikat. Ne agresszív legyél hanem alapól nagyhangúan viselkedj (ebben nyugodtan játszd meg magad), aztán majd később ha jobb társaságban leszel, visszaállhatsz alapállapotba.
2019. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!