Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerinted a Red Bull beáldozza...

Szerinted a Red Bull beáldozza az egyéni VB-t, Vettelért?

Figyelt kérdés
Év elején inkább Vettelnek szurkoltam, Silverstone után szívemből kívánom, hogy Webber nyerjen. Ő érdemelné meg igazán , hogy bajnok legyen.
2010. okt. 27. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs,hogy megérdemelné ez meg az.

Webber fog győzni,mert ő a jobb és kész:).

2010. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy megérdemli.

Megmondta a Red Bull csapatfőnöke is , hogy ugyanabban a bánásmódban fognak részesülni az utolsó verseny utolsó köréig.

2010. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
én inkább vettel-ista vagyok és remélem hogy igen :D
2010. okt. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ok, az érdemli meg, akinek Abu-Dhabi (vagy hogy kell írni) után a legtöbb pontja lesz :-)


Csak azért írtam, mert Marknak baromi jó érzés lehetett, mikor az autójáról áttették Vettel autójára a légterelőt amit amúgy Vettel tört össze. Szóval az egész csapat Mark ellen van, megpróbálják másodszámú pilótának eladni, csak hogy ő ezt nem hagyja. Ha pl Vettel lenne elől, akkor biztos vagyok benne, hogy lenne csapatsorrend.


Amúgy kérdezzétek meg Frank Williams urat, hogy mennyire jó ötlet hagyni a két pilótát egymás ellen hagyni (1986)

Nemis mondok közelebbit. 2007 Alonso-Hamilton. És nyert a nevető harmadik Räikkönen.


Szóval a lényeg, hogy most már erőből nyomják le a másikat az utolsó két futamon, és lássunk olyan izgalmas szezonzárót, mint 2008-ban.

2010. okt. 27. 20:43
 5/14 A kérdező kommentje:

20:41!


Úgy értettem a kérdést, hogy nem hagyják, hogy Mark megverje Vettelt, mert így oda az egész csodagyerek mítosz, inkább odaadják az egyénit Alo-nak.


Amúgy az egésznek a vesztese Adrian Newey. Megalkotja az elmúlt tíz év legnagyobb remekművét, erre a csapat el*ssza. Bohócokat csinálnak magukból.

2010. okt. 27. 20:47
 6/14 A kérdező kommentje:

Most olvasom, továbbra is egyenlőek lesznek.


legalább nem kell izgulnom, Alonso VB...

2010. okt. 27. 22:30
 7/14 anonim válasza:
Tökmindegy, mert Alonso lesz a világbajnok.
2010. okt. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Alonso fog nyerni :) Legalábbis remélem :P
2010. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Webber nem érdemelné meg, 0 technikai hiba mellet még nem nyerte meg a VB-t ez kb szégyen.Vettel jobb versenyző nála csak pechesebb is, ezt annak ellenére mondom hogy egyik red bullossal se szimpatizálok.

Viszont örülök hogy nem állnak be Webber mögé, így több esélyt adva Hamiltonnak.Mondjuk Hami VB-hez kellene valszeg egy Alonso kiesés is:/

2010. okt. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Tényleg pech, hogy a saját hibájából is eldobott úgy 50 pontot.


+Webber autója is ugyanazokból az alkatrészekből készül. Egyszerűen Webber a vezetési stílusával nem küldi szét a kocsit. Ennyi.

2010. okt. 28. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!