Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ez egy pókeres kérdés! Kezedbe...

Okoska törp kérdése:

Ez egy pókeres kérdés! Kezedben KK! Emelsz középső pozícióból 3 nagy vakot. A mögötted ülő nagyon feszes játékos rád emel 9 nagy vakig, majd az asztal leglazább de gondolkodó és jó játékosa all-in-t jelent a nagy vakból. Te mit tennél?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 17:09
1 2
 1/15 Dymo ***** válasza:
0%
én már kettes párra is all-int adok
2011. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 kasska ***** válasza:
Attól függ, a játék melyik szakaszában vagytok!
2011. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Egy király párt senki sem csavarhatna ki a kezemből flopp előtt.Legfeljebb akkor dobnám ha egy ultrafeszes játékos emel vissza rám,nagyjából ismerve a játékom és nem sok kell már a fizető zónába jutáshoz freezout versenyen.Ilyen esetekben legtöbbször AK-val,AQ-val kell szembeszállni,de a KK-nak elég jók az esélyei még így is.Az már egy kész lap.

Valamint még az is befolyásolná a játékom,hogy hogyan állok a zsetonokkal.10-15 vaknyi zsetonnal,nem emelgetek 3 vakot,azonnal all inn.

2011. jan. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
mekkora volt a tét? turi, vagy casgame? mennyi volt az allinje a csókának? mer nem mindegy, ha pl 13BBvel tolja rád, vagy 150BBvel.
2011. jan. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ja és neked mien imidzsed van az asztalnál?
2011. jan. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
akkor kiegészítem: egy 150 fős verseny kései szakasza 17-en vagyunk még versenyben, a rólam kialakult kép feszes de agresszív játékos, akitől kevés lapmutatást láttak. Stackem 30BB, a rám emelő feszesnek kb.25-26BB, a nagy vakon ülő laza játékosnak 40-45BB.
2011. jan. 6. 12:38
 7/15 anonim ***** válasza:
Én így mindenképp adnám.Sőt, lehet, hogy már az elején nagyobbat vagy all in-t hívok.De ezt így igazán nem lehet megmondani, ha ott ültem volna végig és láttam volna végig a játékot, lehet másképp döntök.
2011. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én dobtam, bár magam se hittem el:) Igazából a nagy vak miatt aki bár hiába laza azt gondoltam csak AA lehet nála ha két feszes játékos ellen ennyire izmoskodik.....a mögöttem ülő egyből adta...nála volt az AA a nagy vaknál meg KK....beteg egy leosztás volt:)
2011. jan. 6. 21:35
 9/15 anonim ***** válasza:

még mindig kevés az infó. átlagzsetonhoz képest hogy állsz, vannak-e shortstackek (5-6BBvel), ITM van már, vagy még bubble van?


buborékban egyébként nem feltétlenül rossz a dobás.

2011. jan. 7. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ha válaszolsz, indoklok is.
2011. jan. 7. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!