Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A golf mennyire számít Magyaro...

A golf mennyire számít Magyarországon népszerű sportnak?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz vagy könnyű elsajátítani a technikáját?

És csak hobbi szinten lehet vele foglalkozni?


2011. ápr. 14. 10:26
 1/5 Fuuton ***** válasza:
OFF: erre én is kíváncsi lennék, mert nekem nagyon szimpatikus sport.
2011. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ChrisMix válasza:

Hát amikor én voltam Golfozni nem sokan voltak de elég népszerű sport,ha gyorsan tanulsz könnyen megtanulod a technikaiját,persze lehet vele hobbi szinten ,de akár golf tanár is lehetsz+játékos..


13/F

2011. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nagyon drága,felső tizezer sportja. Nem könnyű megtanulni goldozni, pont ezért mert drága. Nem tudszkimenni játszani pályára ha kezdő vagy mert be sem engednek , nehogy ,megrongáld a pályát, ezér toktatónak kell fizetned h tanítson ami 10-14E forint /óra (50perc)
2012. febr. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kurbi20 válasza:
hú az elôbbi dúrva nagy hülyesèg volt! Èn még elit helyre járok a Balatonon és az havi 5000,- juniorprogramban! havi 8x2 órára! nagyon nehéz elsajátítani, a vilâg 2. legnehezebb technikájú sportja! a legtöbben azt hiszik, hogy gazdagok sportja, de èn nem tartom magunkat annyira gazdagnak mègis gondnélkül tudom jâtszani! emellett szerintem sok mèghogy âtlagos alatti is játssza!
2012. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kurbi20 válasza:
ja + mèg az elôzô írâsához: tökétesen kimehetsz pályára fèl év utân, le s szarják
2012. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!