Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért fordult az egész világ...

Miért fordult az egész világ Michael Schumacher ellen?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 17:41
1 2 3
 21/25 Harmonii válasza:
58%

És más versenyző pl. Hamilton drága hányszor okozott balesetet és meg se büntették??


Az első válaszolónak maximálisan igazat adok!

Én 6 éves korom óta nézem a Forma1-et (persze akkor még nem sokat értettem belőle) de mindig is Schumacher fan voltam, akkor is mikor kizárták, akkor is mikor világbajnok volt. A visszavonulásának éveiben nem tudtam nézni, egyszerűen nem volt ugyanaz nélküle.

Most, hogy nem megy úgy a szekér, már mindenki azt mondja hogy elfelejtett vezetni stb.....de én és sztem az összes Schumi drukker emlékszik az előzésekre, győzelmekre és pole-pozíciókra. Aki szerint meg sose tudott vezetni az nézze meg a 2006-os Brazil Nagydíjat. =)


Michael Schumacher 4ever!!!

Egy pilóta, aki a legjobb volt és az is marad!

2011. júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Utoldónak: Köszi a választ=) Én is nagy Schumi fanatikus vagyok, csak én akkor voltam 6 éves mikor a bajnok 2006-ban visszavonult:S Nekünk, Rajongóknak így, hoyg nme az élmezőnyben vezet, így is hatalmas boldogság Őt a pályán látni:D
2011. júl. 29. 08:21
 23/25 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 07-28 19:19


Ki mondta, hogy Hamilton különb? Schumacher akkor is egy öntelt, arrogáns bunkó, aki egyszerűen nem tud veszíteni. Ne írom le még egyszer a statisztikát, amit fentebb részleteztem évszámokkal.

2011. szept. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Neki legalább van mire büszkének lennie
2011. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
42%
Van mire büszkének lennie?! Lapozz már vissza egy kicsit (konkrétan egyet) és olvasd át azt a statisztikát amit leírtam. Ez az ember minden lehet, csak büszke nem :P
2011. szept. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!