Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit szóltok ahhoz amit a Real...

Mit szóltok ahhoz amit a Real Madrid csinált az FC Barcelonával?

Figyelt kérdés
az utóbbi 4 el classico utáni dolgokra gondolok :Mourinho vádaskodik , csalással vádolja , csinálnak egy photoshopos videót hogy Dani Alves színlelve esett el mikor pepe felrúgta( hogyan lehet olyan ívben színlelten elesni ha hozzá sem ért pepe)ezekről kérek véleményt !!!
2011. jún. 24. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:

pártatlanként: nyilván fáj a vereség, de azért a bírok néha tényleg a barcával vannak, és a barca játékosok is jó néhányszor színészkednek


de az is tény, hogy a real tényleg gyengébb volt

2011. jún. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pepe nem találta el a lábát, de mivel az volt a célja megérdemelte a pirosat. Ha eltalálta volna akkora lendülettel, Alves megsérült volna. Az egy más dolog, hogy Dani Alvest is kiállítottam volna mert óriásit színészkedett. Amúgy ez a két csapat lassan úgy viselkedik egymással mint két ovis a homokozóban, akik veszekednek...
2011. jún. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igaz haverom aki mu-s azt mondta a barcások is dobálják magukat de csak azért mert támadják őket az ellenfél játékosok. Dani Alves színészkedése az más . De Mourninho még arra is panaszkodott hogy a tavalyi bl elődöntőben miért állították ki Thiago Motta-t(elödöntő 1. mérkőzés) erre azt mondtam ,hogy miért nem adott meg a barcának két 11-est(1.mérkőzés) a barcának a bíró mért nem adta a játékvezetőnek a második gólt(2.mérkőzés) (GONDOLOM TUDJÁTOK MIRŐL BESZÉLEK, Barca - Inter elődöntő tavaly)
2011. jún. 24. 14:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Én úgy vártam azokat a meccseket, hogy az valami hihetetlen.Azt gondoltam a foci ünnepe lesz...hát nem kicsit tévedtem.

Pepe kiállítása jogos volt, de Alvest is kiállíttattam volna.

Az, hogy volt pár színészkedés: ugyanannyi volt a Madridnál is. De a sok rugdosásra a Barca válasza az volt, hogy akkor dobáljuk magunkat, ha a jogos sárgákat nem adják meg.(Arbeloa izomból rátaposott Villa lábára, majd ő és Ramos úgy felpattintották a földről, hogy csak na).

Mourinho viselkedését inkább nem kommentálnám, a szánalmas gyenge jelző lenne rá.(unicefet belekeveri? wtf???)

Egyedül az utolsó meccs volt élvezetes, ha az összeshez így állt volna a Real, tényleg lehetett volna fociünnep.

2011. jún. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Azon a meccsen a Real uralta a meccset... És élőben is egyértelmű volt hogy ott nem történt szabálytalanság. Ha úgy eltalálja a lábát, akkor az szilánkosra törik...Nem értem, minek kell védeni a barcát, amikor ők sem tiltakoznak... Photoshoppolt videó omg(messi kézzel beütött gólja is photoshoppolt, igen)... http://www.youtube.com/watch?v=MVo9tsLiXBI

Elismerem hogy a barca egy jó csapat... De ha ezt ők is elhinnék magukról, akkor nem kellene csalniuk...

2011. jún. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Arbeloa rátaposott Villa lábára?? Előtte meg Villa lerántotta, mert nem ért volna el a labdához... Aztán amikor felállt éppen ott volt a lába hát... Amikor felkapták egyből nem volt baja.


Realos vagyok régóta és nem emlékszem sok olyan esetre, hogy Real-játékos színészkedett volna... Jó, C. Ronaldo, de ő más... Sokat engednek meg a barcások maguknak, szerintem ezzel is mindenki tisztában van...(A Thiago Motta-kiállítás is gyönyörű volt sergio busquets előadásában)

http://www.youtube.com/watch?v=iRpKcStGwmU&feature=related

2011. jún. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
am az egyik comment-nek teljesen igaza van ha a real és a barca játszik olyan mintha nem is az a két csapat játszana . am aza utolsó commentnek motta-val kapcsolatban már nincs jelentősége . Busquets az érzékeny mindenre azt elismerem és alves is túlóz néha de a barca egy rendes csapat ésa mu ellen a bl döntőben nem csaltak és úgy nyertek
2011. jún. 25. 18:21
 8/9 A kérdező kommentje:
ja és a realosok 2010/novemberben a classicon mit csinált már a real .az az után lévő classicon a real is csinált pár dolgot ésa a barcának már elege lett gondolom és ezért csinálták ezt . más csapat ellen nem csalnak a motta eset pedig az inkább busquets és nem a barcások dolga
2011. jún. 25. 18:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Na, gondoltam, hogy valaki kifogásolni fogja, amit írok.

Ott van pl. Di Maria is, ha elfutnak mellette, összeesik.

Na mindegy, már egyszer leírtam a véleményem, nem fogok itt veszekedni senkivel, annyit nem ér (már) az egész.

Majd meglátjuk hogy alakulnak az elkövetkező meccsek.

2011. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!