Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a velemenyed Michael...

Mi a velemenyed Michael Schumacherrol?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 22:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
minden idők legjobb forma1-es pilótája! még mindig jó tudna lenni, csak szüksége lenne egy jobb gépre.
2011. júl. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellett volna visszatérnie.
2011. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
az hogy ő még a régi idők F1ét játsza, amint Senna, Mansell, Prost, Villeneuve és a többiek játszottak - agresszív, trükkös, vakmerő. csak szar csapatban van, a Mercedes GP olyan Toro Rosso szintű. Pedig Rosberg se rossz pilóta. bár Barrichello rosszabbul járt a Williamssel :)
2011. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Igen... tenyleg nem egy top verda a Merci...

De azert a Toro Rossonal jobb :))

Szerintem egy Ferrariba biztos megizzasztana Hamiltonekat :))

2011. júl. 27. 00:30
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó ! Régen se bírtam most se !

A fele világbajnokiát el kéne venni !

Hamilton sokkal jobb ,mindenidők legjobb pilótája! Hamilton és nem Schumacher .mert most van 7 világbajnokia mikor asszem az osztrák nagydíjon (ami már nincs neki köszönhetően)barichello állóra fékez majdnem .Ez milyen munka . és még ő a nagy király . Hát nem ! Ha vki olyan jó lenne akkor Rosberg nem verné folyamatosan . tehát nem sok köze van a F1-hez ha nincs kocsi alatta. Ez a véleményem ! A tehetséget meg lehet látni az emberekről és aki tehetségez az csak Hamilton , Kubica (most sajnos nincs ) Rosberg ,Webber ,Sutil .Alonso !!!!!!!

2011. júl. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 01:12


Szerintem Msc jobb, mint Hamilton! De en imadom Hamiltont is nem egy Barichello, vagy egy Alonso, aki csak sirni tud...


A hulye is latja, hogy Schumi veri Rosberget, csak NAGYON peches!

Silrverstoneban jobb volt, csak megbuntettek

Monte-Carloban is jobb volt, csak a Merci elfustolt

Valenciaban is gyorsabb volt, csak neki ment (asszem) Petrovnak

Itt a Nurborgringen is jobb volt, csak megcsuszott a vizen



Am Vettelt kihagytad xDD....:PP

2011. júl. 27. 01:40
 7/19 anonim ***** válasza:

Régen nagyon nem kedveltem - pökhendi és öntörvényű volt.

Amióta nem annyira sikeres már sokkal szimpatikusabban viselkedik. Nincs bajom vele.

2011. júl. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Vettelt nem is akartam írni :D

Hamilton a legjobb és az is marad , persze elísmerem Schumachert mert tudni kell vezetni ahhoz ,hogy idáig eljusson de nem lenne 7 világnajnoki igazságosan! csak 4 vagy 5.

2011. júl. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
szerintem is jelenleg Hamilton a mezőny legjobbja. de attól még MSC fénykorában jobb volt, mint most ő. Hamiltonban az tetszik, hogy a pályán próbál versenyezni, nem úgy mint a többiek, hogy a kiállásoknál okoskodik és ott próbál előzni, ha meg nem sikerül akkor meg nem tud előzni. Hamilton ott is előz ahol nem lehetne, idén már többször is büntették meg ezért, de attól én csak még jobban kedvelem! a magyar nagydíjat behúzza, aztán elmegy pihenni és aztán ott folytatja, ahol abbahagyta! remélem:D
2011. júl. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
1. válaszoló véleményét osztom
2011. júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!