Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki tudja, Izrael és az arab...

Ki tudja, Izrael és az arab országok miért gyengék a sportban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 13:43
 1/8 Offthewall ***** válasza:
100%
Csomó sportot az éghajlati adottságok miatt nem tudnak úgy űzni mint teszem azt 1 osztrák, vagy olasz. Aztán ott van még a folyamatos fegyveres politikai konfliktus szóval ez a legkisebb gondjuk. A sok kretén vallási szabályzat pl. ramadan stb. mellett meg elég nehéz tartani amúgy is 1 hardcore sporttáplálkozást. Ezen kívül pl. Egyiptom kivételével lélekszámban sem túl nagyok. Irán szokott még ezt-azt produkálni, meg izraelnek a focicsapata elég technikás, pedig nem nagy nevekből áll kivéve Benayoun. Remélem tudtam valamit ezzel segíteni.
2011. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Offthewall ***** válasza:
51%
Meg hát a lényeget kihagytam kb. dubaj meg esetleg szaudi-arábia kivételével tök csórók és sajnos az élsport abból áll, hogy melyik ország szán a legtöbbet a sportolókra, főleg a.. szereikre :) legalábbis a legtöbb sportágnál sajnos már megkerülhetetlen ha csak 1 olimpiai "kvalifikáción" akar indulni az ember akkor is.
2011. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
29%
Kretén vallási szabályzat??? kikúrt nagy f.szfej vagy!!!
2011. szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Offthewall ***** válasza:
66%
Ne akard, hogy a szádba sz... ;) Nem tudnál inkább a kérdésre válaszolni?? Indokold már meg a ramadan pozitív hatásait pl. a sporttáplálkozásra, ha már így kiakadtál az említésén Szaddamka!
2011. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
46%
Ezen nincs mit csámcsogni és túltárgyalni...az első leírta a lényeget te meg csak egy kis okoskodó fa.z fej vagy... te se akard h anyád hátán ba.zzalak meg Mózeske...a karácsony ugye jobb?a sok gyomor rontás, alkoholmérgezés és érdekes módon mindig karácsonykor a legtöbb az öngyi.(de az Iszlám vallásúaknál nem)érdekes...
2011. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
46%

Elnézést mélyen tisztelt zsidó vezér! csak most látom, hogy ön volt az aki rávilágított a gazdasági, szociális, és politikai összefüggésekre ami miatt valóban gyengélkednek a sport terén!


Ui: remélem az életed folyamán még betámad téged valamilyen kreol csoport és jól szétba.zák a köcsög intoleráns pofádat!!!

2011. szept. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Offthewall ***** válasza:
66%
Zsidó vezér?? Ember nagyon el vagy tévedve, maradjunk annyiban, hogy 1000x inkább lennék iszlám, mint zsidó, de hála az égnek egyik sem vagyok... Egyébként meg ha zsidózol akkor nem tudom mi ez az intoleránsozós duma. Nem vagy te 1 kicsit részrehajló, prűd, kétszínű, és önellentmondó? Segítek válaszolni, de. Ugyanis aki látatlanba zsidó vezérnek nevez 1 válaszolót, az minden de nem toleráns. És én tolerálom őket, attól, hogy szerintem nem nagyon lehet komolyabb sportban jó eséllyel élsportolónak lenni muszlim, vagy zsidó országban. Ez tény, ennek sok oka van, kis része vallási. Ettől még én tolerálom őket(na jó a zsidókat én sem igazán:D), mert nem várom el, hogy élsportolók legyenek, mint ahogy mi magyarok sem mind vagyunk azok sőt.
2011. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
46%

részrehajló, prűd, és a kétszínű miből jött le neked???

Azért mert azt mondom h zsidó nem sértek meg senkit, ebben az országban ha kimondod valamelyik itt élő kissebség nevét, már rasszista vagy!

ha ismernél egy picit is tudnád, hogy soha nem voltam kétszínű és ezt útálom talán legjobban az emberi rossz tulajdonságok közül, mindíg megmondom az őszinte véleményem még akkor is ha nem ez a leg észszerűbb.

a másik kettőre nem is reagálok... tudod h mit jelent egyáltalán???

Le kreténezed az egyik legrégebbi vallást, Száddánkázol, azt állítod h toleráns vagy és közben azt írod h :"iszlám, mint zsidó, de hála az égnek egyik sem vagyok" meg"én tolerálom őket(na jó a zsidókat én sem igazán" és én vagyok az önellent mondó...?

2011. szept. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!