Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik sportban lehet elérni...

Melyik sportban lehet elérni fél év alatt említhető eredményeket?

Figyelt kérdés

olyan kéne, hogy valahova beírhassam, hogy ezt és ezt sportolok, és ilyen és ilyen eredményeim vannak, kb. úgy januárra.


eddig 2,5 évig táncoltam (latin, standard), de párom sosem volt

tulajdonképpen bármire vevő vagyok, amiben eredményt lehet elérni, rövidi idő alatt. (érdekelnek sportegyesületek nevei is, bármi ami segíthet)


tudom, hogy a sporthoz nem így kell hozzáállni, de egy pályázaton sokat dobna, hogyha beírhatnék ilyen eredményeket.


2011. aug. 26. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán a tánc vonalon tudsz valamit elérni, mert van már gyakorlatod. De ha 0-ról akarsz elkezdeni egy sportot, akkor felejtsd el, mert sok sportban csak az alapok megtanulása fél év. És az még nem versenyszint...
2011. aug. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Találj ki valamit, pl. hátrafelé ülve, bendzsózva, lady gagának öltözve, tevegelés egy tengeri fúrótornyon. Megnyered és leírod, hogy az összes eddigi versenyt a világon te nyerted.
2011. aug. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jó a fizikumod, akkor kick box, technikái nem nagyon vannak, hamar elsajátítod, és mehetsz versenyre. :D
2011. aug. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó is lenne ha így lenne, 18év felett 1 év kivárási időszak, 18 alatt fél év a kivárási időszak az első sportorvosi vizsgálattól számítva. Mármint csak ennyi idő után mehetsz versenyre.
2011. aug. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!