Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Bekapcsolt állapotban levő...

Bekapcsolt állapotban levő laptop esetében ki szabad venni illetve belehet rakni az aksiját, úgy hogy értelemszerűen közben a gép tápkábelen van? (Acer Aspire 5750G)

Figyelt kérdés
Ez olyan esetben vetődik fel mikor töltőre tenném, de nincs az aksi a gépben, illetve mikor már feltöltődött, hogy ne legyen folyamatos töltés, így kivenném, de nem akarom kikapcsolni a gépet minden alkalommal. Csak tudni szeretném,hogy ez károsíthatja bármilyen formában az aksit, vagy a notit.Válaszokat előre is köszi!
2011. szept. 17. 19:33
 1/9 anonim válasza:
Ha kiveszed az akksit akkor kikapcsol a gép akár be van dugva hálózatba, akár nincs, ráadásul még károkat is az elektronikában.
2011. szept. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
*károkat is okozhat. előző voltam
2011. szept. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy volt már rá precedens mikor bekapcsolt állapotban kivettem az aksit, és a tápkábelről gond nélkül működött tovább. De a kérdés az, hogy szabad-e ilyet, tehát hosszú távon árthat-e ez a gépnek?
2011. szept. 17. 20:22
 4/9 anonim ***** válasza:

az első válaszoló fogyatékos ne hallgass rá komolyan, szerintem még eletében nem látott laptopot.


Használat közben ha be van kapcsolva a gép és úgy töltöd az aksit akkor miután feltöltődött simán kiveheted és is kiszoktam, semmi baja nem lesz se a gépnek se az aksinak.

Arra figyelj hogy lehetőleg mindíg addig használd míg le nem merül teljesen és mindíg 100% ig töltsd fel.

2011. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az más kérdés, hogy ezt mér a sport kategóriába írtad.. :DD
2011. szept. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ocseeeeem ennyi hulye valaszt

Hat Vettel fogja nyerni a bajnoksagot, Webbert majd kirugjak es Barichello pedig visszavonul.

Remelem sikerult kielegito valaszt adnom:)

2011. szept. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Basszus a Kategóriáért meg elnézést, nem figyeltem oda, bakker!
2011. szept. 17. 22:11
 8/9 3rdeye ***** válasza:
Szerintem minden reggel tolj egy Mass Gainer shake-t, és hozzá egy kis szalonnát. Ja és a thai boxos simán szétüti a balettost az utcán, mert lenn az utszán nincsen kegyelem.
2011. szept. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
3rdeye...Gondolkoztam rajta, de inkább Jumbo-t tolok,és a kickbox jobban bejön. ;D
2011. szept. 19. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!