Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért rakták ki a Renault...

Miért rakták ki a Renault vezetői üléséből Heidfeld-et?

Figyelt kérdés
Már jó ideje nem ő versenyez ugye, mégis most néztem, hogy Petrovnak csak pár ponttal van többje, pedig ő sokkal több futamon indult. Heidfeld egyáltalán nem volt rossz, csak sokszor nem volt szerencséje, például amikor leszakadt az első szárnya, elromlott az autója stb.
2011. nov. 1. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Bruno Senna valószinűleg több pénzt hoz a csapathoz szponzorok által.
2011. nov. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztem jobb lenne egy senna-heidfeld páros de petrov is és sznna is rengeteg pénzt hoz a renault-hoz...
2011. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Heidfeld nagyon is jó pilóta és nem utolsó sorban megbízható. Ami kapott egy viszonylag rendes autót, ötödik majd hatodik lett a bajnokságban. Sajnálom, hogy így alakult, vajon van még esélye visszajutni valami értelmes csapathoz?
2011. nov. 1. 19:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát,én is kedvelem Heidfeldet,de szerintem már nincs sok esélye erős csapatba bejutni.

Talán azért küldték el,mert Petrov ujjonc(jó másodéves) és úgy nyert Heidfeld 1-2-vel több pontot.

2011. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért mert Heidfeld-tól nem azt várták hogy 2 ponttal legyen Petrov előtt hanem hogy jó eredményeket hozzon. Ehhez képest ISMÉT elb*szta az esélyét mint ahogy a pályafutása többi évében. Megbízható pilóta de semmi több, köze nincsen a top pilótákhoz. Senna pedig hozott szponzorokat+ annyival nem is szarabb hogy gyakorlatilag alig van tapasztalata Heidikének meg volt 10 év...
2011. nov. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert Heidfeld kiváló, ha nem a legjobb tesztpilóta. Istenien be tudja hangolni a kocsit, irányítani a szerelőket, tesztelni, tesztelni és tesztelni. De sajnos ennyi, és nem több.
2011. nov. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A forma1 ben nincs rossz pilóta. Heidfeld is jó, csak nem elég jó. Nem győztes típus, és szerencsétlenül is menedzselték. a generációja lelépte rendesen (Button, Alonso, Raikkönen, Massa, Webber)


Azért rakták ki, mert többet várt a csapat egy ilyen tapasztalt pilótától, és Petrov teljesítményét hozta csak. Ezért kellett mennie Kiminek is a ferkától.

2011. nov. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!