Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » 24-én lesz a mb és 46kg-ban...

Ökölvívó kérdése:

24-én lesz a mb és 46kg-ban indulok. Mit ajánlanátok 1kg szeretnék fogyni. A versenyig. Edzek pulcsiba? Fussak kötelezzek vastagpulcsiban és vastagkabátban? Kajálni muszáj mert most keményen kell edzenem ezt mondja az edzőm.

Figyelt kérdés
hiba nagy nehezen sikerült lefogynom 1kg-t de sajnos visszajött. Pedig keveset eszek kevesebbet mint amikor 43 kg ha voltam. Heti 4 edzésre járok. Futok is. Amit be kell vallanom este néha eszek mert tarok ez lesz az első nagy versenyem és min 2 szeretnék lenni. De volt hogy nem tettem akkor sem ment le.
2011. nov. 5. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

egyél is este,csak fehérjét.

estére jó a sovány túró pl.

a szénhidrátból vegyél vissza a fehérje bevitelt-sovány hús,tojás,túró-meg növeld.

mérlegelés előtt meg fél napig ne igyál,hanem szopogass jégkockát.

2011. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen. pontosan, csak 05kg-mal vagyok a súlycsoport felett. sehogy nem akar le menni. hátha ez beválik.
2011. nov. 5. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit sportolsz?És milyen magas vagy?
2011. nov. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lány vagyok. ökölvívás mászóval boksz. az edzőm nagyon le fogja harapni a fejem ha keddig nem fogyok legalább 80-an dekát mit javasolsz?? ( nem tudom mi van velem mitől hízok eddig mindig olyan 41-42kg voltam. 151cm 18 éves nem sokára 19 leszek. szerinted kedd estig hogyan fogyjak le annyit úgy, hogy erőt ne veszítsek.
2011. nov. 6. 17:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha kizárólag a sújcsökkentés a cél,akk legegyszerűbb azokról a területekről fogyni,amiken sok a zsír.Pl. fenék és comb.Szal sztem csinálj sok guggolást,és felejtsd el a hízlaló kajákat.Zöldség,gyümölcs,olyan dolgok,amikben nincsen semmi zsír,de sok a tápanyag,h bírd az edzéseket.


gyakorlatok:hullahopp karikázás,guggolás,a teremben csinálhatsz rúgásokat is zsákar,mind1 milyen béna,csak legyen benne erős és akk égni fog a zsír,és mérés előtt feltétlen menj el wc-re,annyival is könnyebb vagy(hidd el,nem vicc).

2011. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!