Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hamarosan versenyem fogyni...

Hamarosan versenyem fogyni kéne erővesztés nélkül de hogyan? (részletek lennt)

Figyelt kérdés

Üdv


A csapattársam lesértül ezért csak gála elött tudtam meg 1 hónappal hogy bekell ugranom helyette.Na most az a helyzet hogy ugye van egy kiskönyvünk amibe már bennt vannak az adatok rólunk,ma rááltam a mérlegre 73 kiló voltam a füzetben leírt 68 helyett.Mi lenne a legmegfelelőd diéta + edzés amivel letudnám dobni ezt az 5 kilót és nem veszítek vele túl sok erőt és teljesen tudok majd koncentrálni a mérkőzésen.(Küzdősportról van szó)


Válaszokat előre is köszönöm! Tomi


2010. szept. 4. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:

a versenyig diétával talán lemegy 2-3 kiló, a többit pedig vízhajtással (kiizzadni) közvetlen a mérlegelés előtt (majd utána természetesen azonnal visszainni)

diéta: body.builder.hu alapismeretek

2010. szept. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 clint ***** válasza:
a fehérjebevitelt vidd fel duplára, és használj testépítőknek szánt kiegészítőket. (pl pezsgő kreatint)
2010. szept. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne használj kreatint, vizet tart vissza.
2010. szept. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 clint ***** válasza:

mondom pezsgő kreatint.

Aki nem ért hozzá minek okoskodik?

2010. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

reggeli: zabpehely + 100% whey pro

tízórai: 6-8 tojás fehérje

ebéd: 120g csirke+rizs80g

4. 120g csirke+rizs60g

5. 120gcsirke+zöldségköret

lefekvés elött: 100g sovány túró

+ minden edzés elött pezsgő kreatin


ez a diéta megfelelő lehet a célnak ?

2010. szept. 5. 14:52
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem a túrót hagyd el mert zsíros. ellenben lenmagolaj mint zsírforrás hiányzik az étrendből (ami amúgy jó). De ne feledkezz meg az aerob edzésről sem. egyébként sok sikert.
2010. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

oké köszi szépen.

Hát az edzések szerintem rendben vannak 2 box edzés 1 futó és most elkeztem heti 2x kettlebellezni.

2010. szept. 5. 17:19
 8/8 clint ***** válasza:

megtarthatod a túrót, hisz sportember vagy, nem fog ezen elbukni a diéta.

egyébként okés. Ha csalni akarsz valamivel (csoki, gyorskaja stb) edzés előtt ehetsz nem lesz bajod belőle.

hajrá

2010. szept. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!