Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek is olyan a Button-...

Szerintetek is olyan a Button-Hamilton páros mint régen a Prost-Senna páros? Alonso meg mint Lauda?

Figyelt kérdés

Szerintem Button és Hamilton a legjobb pilóta a mostani mezőnyben. :)

Biztos vagyok abban hogy mindkét pilóta fog még vb nyerni.

Mint ahogy Alonso is.

Szerintem az említett pilóták ennyi címet fognak szerezni:

Alonso 3 vb cím (szerintem Alonso a harmadik címe után kilép a forma1-ből)

Hamilton 3 vagy 4 vb cím

Button 4 vagy 5 vb cím

Azon se csodálkoznék ha Hamilton vagy Button megdöntené Schumacher rekordját. Mindez csak a Mclaren tempóján múlik.

Vettelről meg annyit hogy remélem több címet nem szerez, mert abszolut nem tartozik a top pilóták közé.



2011. nov. 22. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Button nemhogy 5 de még a 2 is necces. Az oké, hogy most megverte Hamilton-t de 5 vb cím? Szerintem erős túlzás a jelenlegi körülmények között, főleg hogy 1 van, azt is akkor szerezte, amikor a Brawn GP magasan a legjobb autó volt a mezőnyben és Baricello volt a csapattársa. Ha Alonso, Hamilton, és a komplett Redbull csapat a jövőben nem áll rajthoz, akkor talán összejöhet... Szerintem ez kamu kérdés
2011. nov. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Abban egyetértek, hogy Button és Hamilton nagyon jó pilóták, de Alonso is van olyan jó mint ők. Vettel szerintem valamivel gyengébb képességű náluk, de ő is benne van a legjobb 5 pilótába ez nem kérdéses!

Alonso max még egyet fog szerezni HA összejön neki.

Hamilton 3 vagy 4 vb cím? Háát soknak tartom. Nem azért mert a képességei alapján nem lehetne hanem azért mert sok élcsapat van most sok jó pilótával. Nagyon kell domináljon a kocsija, hogy ennyi címet szerezzen. Én azt mondom, hogy max 3-szoros Vb lesz 4 nem.

Button 4 vagy 5??? Ez kész vicc. A közeljövőbe, ebbe a generációba senki nem fog 5-öt szerezni. Főleg nem egy olyan aki már 30 is elmúlt, 1 vb címmel rendelkezik, és egy Hamilton a csapattársa.

Schumaher rekordját az elkövetkezendő 20-30 évben (lehet nagyon keveset mondtam) senki nem fogja elérni.

Vettelben is vannak még vb címek akármennyire nem tetszik. Én arra tippelek, hogy max 4-szeres vb. győztes lesz.

2011. nov. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég elfogult vagy. Buttont bírom de max 1 cím van még benne. Alonsonak szerintem is meg lesz a 3. Hamilton a hülyeségei miatt maximum még 2 címet nyer viszont Vettelbe sokkal több lehetőség van akár 4-5 címet is nyerhet. Egyébként nem szeretem Vettelt mielőtt még ezzel jönnél.
2011. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem
2011. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mar nem azert, de Schumi-nak tobb eselye van, mint Gomb-nak...ha osszeall a Merci...:\ :D
2011. nov. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az eredeti kérdésre válaszolva: nem, de hasonló. Már ha a habitusukról és a stílusukról van szó.


Alonso viszont nemtom hogy olyan-e mint a Lauda :)

2012. márc. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!