Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Barrichello tényleg Indycarozn...

Barrichello tényleg Indycarozni fog?

Figyelt kérdés
Most olvastam erről,szerencsére még csak pletyka hát remélem hogy nem igaz. Mindig bírtam és nem tudom miért akarna abba az idióta körbe-körbébe menni ahol minden második versenyen meghal valaki.
2012. jan. 26. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt, az Indy nem idióta "körbe-körbe". A legtöbb futam az F1-hez hasonló, kanyargós pályákon megy (csak mondjuk 2x olyan gyorsan és kevesebb "külső" beavatkozással), a "körbe-körbe" meg csak európai szemmel unalmas, amúgy elképesztően feszült, az utolsó méterekig izgalmas, dinamikus verseny (ami az F1-ről sajna elég ritkán mondható el).

Másrészt, ha minden második versenyen meghalna valaki, már rég betiltották volna az egészet. Százalékos arányban a 2 sportágban még mindig az F1 vezet a futamonkénti haláleseteket illetően.

Végül pedig Rubens láthatóan beleszürkült az F1-be, ami őt magát talán nem zavarja, de a csapatok már nem építenek rá. Ha nem akarja befejezni a versenyzést, akkor ideális döntés az Indy: ott a korosabb versenyzőket sem rohanja meg a média 5 percenként, hogy "mikor vonulsz már vissza?", több, régi F1-es is ott versenyez és igazi sikerélményeik is vannak, amiket F1 hierarchikus, abszolút pénzközpontú rendszerében nem mindig (vagy éppen soha) tudtak elérni.


Szerintem jól dönt, ha oda megy.

2012. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy olvastam hogy csak barátjának, Kanaan-nak segít valamiben. De nemrég lenyilatkozta, hogy megígérte a feleségének, hogy nem fog IndyCar-ozni. De ki tudja?
2012. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán ott még alakíthat valamit, csak el ne aludjon. Indycar kb úgy élvezhető ha összevágják mint anno a sport1-en.
2012. jan. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én csak olyat olvastam tőle hogy nem fog ovál pályán körbekörbézni, az Indybe állítólag a legtöbb pálya már normális pálya.
2012. jan. 27. 11:45
 5/6 anonim ***** válasza:

19:35-ös vagyok

[link]


És igen, teljesen abban voltam, hogy az IndyCar olyan mint a Sprint Cup. De ha az se ovál-pályán megy akkor nem tudom :D

2012. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nah kicsit utána olvastam én is a dolgoknak van a nasckar az utcai autókkal körbe körbézés, meg van az indy ami f1 autókkal mennek néhány oválon meg normális pályákon. Szóval nem is biztos hoyg olyan rossz lenne ha odamenne, de ahogy olvasom ez ég csak egy teszt, aztán meg ki tudja, lehet kedvet kap hozzá. Köszi mindenkinek a válaszokat.
2012. jan. 27. 15:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!