Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért rajonganak a kimmi...

Miért rajonganak a kimmi raikkonen-ért?

Figyelt kérdés

azt veszem észre hogy ahírekben is elég sokat foglalkoznak ezzel meg facebokun is látom hogy hú de jó meg érdemes lesz nézni emiatt a fo1-et.

de miért rajonganak érte? (azért mert nem nevet?)jégember


2012. márc. 14. 08:50
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
62%

Igen, azért mert nem nevet...... -.-

Talán azért, mert jó pilóta...?


Te nem kedveled?

2012. márc. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
46%

- ért egy hangyányit az autóversenyzéshez;

- jégember, de mégis "őrült" sofőr;

2012. márc. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim válasza:
60%
Sok embernek egy raklap fű is kevés lenne ahhoz ,hogy olyan laza legyen mint Kimi.Mellékesen qrva jó "pilóta".
2012. márc. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
11%

Mivel nincsenek idegei, másra nem is jó, csak F1-es pilótának!

Egyszerűen csak "megtalálta" azt a megélhetési forrást, ami az adottságainak (ez esetben a hiányosságának) alapján neki szinte az egyetlen tevékenység. No lehet, hogy most kicsit rosszmájú vagyok, de szerintem a versenyző-sikerei ebből adódnak.

2012. márc. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
én is jó pilótának tartom, csak ezt a nagy felhajtást nem értem körülötte(most teszt hírekben is vele foglalkoznak,meg facebookun is olvasom hogy mindenki ennyire várja) holott CSAK egy 1-SZERES világbajnokról van szó és egy gyenge csapatba ment ahol VALÓSZÍNŰ nem lesz világbajnok) hát csak ennyi,érdekelt hogy miért vannak oda az emberek ennyire. de ahogy látom semmi extra csak jó pilóta.
2012. márc. 14. 12:28
 6/48 A kérdező kommentje:
azért a schumacher többet tett le az asztalra. sztem raikkonen-nel is ez lesz hogy ott a középmezőnyben lesz valahol.valószínű hogy azért jött vissza mert a rally nem jött be neki annyira és itt azért több pénzt tud kapni meg elversenyezget kedvére.
2012. márc. 14. 12:30
 7/48 anonim ***** válasza:
27%
Csinálja maga körül a felhajtást, hátha kap jobb ajánlatot is, és egy nagyobb csapat elkezd érte alkudni. Tudja jól, hogy gyengébb csapat gyengébb autójával sosem fog tudni olyan eredményeket elérni, mint a "szépidőkben".
2012. márc. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
4%

Ilyen kérdéseket.

Azért, mert ő minden idők legjobb Forma1-es pilótája. Aki mást mond az csak áltassa magát.

2012. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
67%
Nem áltatom magam, de Schumi fényévekkel jobb nála (azzal együtt, h Raikkonen sem rossz).
2012. márc. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

a 15:48 -as kommentelő eléggé elvan vakulva :D

az előtte szóló jól megmondta ! csinálja a felhajtást közben csak 1 versenyző a sok közül. majd kíváncsi leszek mire megy ferrari,mekláren, nélkül :P

2012. márc. 14. 16:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!