Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Az F1 Broadcasting-et külön...

Az F1 Broadcasting-et külön szerződés kötelezi, hogy a közvetítésekbe félpercenként bevágja a málé képű Nicole Scherzingert?

Figyelt kérdés
Oké, a műsor termékmegjelenítést tartalmaz, de azért ez már mégiscsak túlzás! A pályán éppen akció van, erre ÁLLANDÓAN ennek az idióta tyúknak a mesterkélt grimaszait kell bámulni.
2012. márc. 18. 11:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd hogy Scherzinger néni azért fizet hogy most az F1-es futamon ő legyen a középpontban, egyszerűen azért mutatták szerintem olyan sokszor őt mert újra együtt van Lewis-al és igy csak ugymond a "reakció"-it muttaták amikor pl Hamilton volt az élen vagy már csak 3. helyen állt mert beelözték, stb...
2012. márc. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Máskor is rengeteget mutatták. Az okról fogalmam sincs
2012. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Végre valaki, aki ezt észreveszi rajtam kívül is! :) Engem is annyira zavar, de a másik lány is, Jenson Button barátnője, Jessica. Komolyan mondom, inkább mutassák az F1 nagy öregeit a Paddockban, vagy 30 percen keresztül Christian Horner remegő lábát. xĐ Mert persze azt már elképzelhetetlennek tűnik, hogy magát, a versenyt mutassák! :/
2012. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
Engem az jobban zavart, mikor a Hamilton apját mutogatták agyba főbe. Meg testvérét. Szerintem a haverjuk ott valami fejes
2012. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Scherzinger engem is idegesít F1 alatt.(Bár a zenéjét szeretem:D)Minimum 5x mutatták ma.

Button barátnője és apja szerintem cuki, és őket csak futam végén mutatták... Én sem értem, hogy mi olyan érdekes Nicole-on... De ahogy előttem írták, régebben Hamilton apját és testvérét is sokat mutatták..

2012. márc. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Vagy a Hamilton, vagy a Button (néha Webber) rokonait mutatják csak...Más versenyzőknek nincsenek családtagjai? Szerintem biztos, hogy haverok a fejesekkel.
2012. márc. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Jessica még elmegy, de Scherzinger baromi irritáló az állandó ripacs páváskodásával! >:(

Ez nem a Music Television!


Haha, Christian Horner remegő lába...XD XD XD

Hát igen, az sokkal kellemesebb látvány még egy férfiszemnek is! :)

2012. márc. 19. 10:57
 8/20 anonim válasza:
Tegnap azért nem nézett ki rosszul Nicole :D Inkább ő mint a Lewis majom családja, vagy a Button önelégült apja. Horner lábától meg behányok, mivel nem vagyok ratyi.
2012. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Horner lába az tavaly volt a sláger, de Neweyt is sokszor mutatták amikor a kezében 1 tollat fogott...
2012. márc. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát én meg még azt nem bírom ki, amikor Jessica (Button barátnője) Vettel újjal ünnepel. Na, vajon miért nem szoktak a többiek azzal ünnepelni a győzelmük után?! Mert azt már valaki használja!!! Meg Button apját...FÚÚÚÚÚ!!! Vettel és Webber apja normális, Horner édesapja is már kint volt versenyeken, Adrian Newey családját szokta kivinni, bár ők nem igazán magamutogatók...
2012. márc. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!