Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Az F1 Broadcasting-et külön...

Az F1 Broadcasting-et külön szerződés kötelezi, hogy a közvetítésekbe félpercenként bevágja a málé képű Nicole Scherzingert?

Figyelt kérdés
Oké, a műsor termékmegjelenítést tartalmaz, de azért ez már mégiscsak túlzás! A pályán éppen akció van, erre ÁLLANDÓAN ennek az idióta tyúknak a mesterkélt grimaszait kell bámulni.
2012. márc. 18. 11:31
1 2
 11/20 anonim válasza:
Vettel apját mikor mutatták? Én még soha nem láttam
2012. márc. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Vettel apját a RTL KLUB (eddig, ugye...) nem sokszor mutatja, de a BBC-s fiúk már nagyon sok interjút készítettek vele. Szerény, visszahúzódó, de mindig ott áll az első sorban, amikor gratulálnak a fiúk Vettel győzelméhez. 2011-ben a monaco-i nagydíjon igazi kis "mocsok" volt, mert Christian Horner és Adrian Newey folyamatosan lökte bele a vízbe. :) Sőt, a másik fiát is, Fabiant kivitte a Jerez-i tesztekre. Biztos izgisebb, mint dolgozni. Jut eszembe, egyes állítások szerint ő már ott is dolgozik, már mint a Red Bullban, nem tudom,hogy ez mennyire lehet igaz. :)
2012. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Fuuton ***** válasza:
Nincs bajom Nicollal, felőlem mutassák, engem Rihanna idegesített, egy futamon piros zászlóval állt a verseny eső miatt, és mindig őt mutatták, mikor az égvilágon semmi köze a Formula 1-hez.
2012. ápr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Viszont akit bírok, az Rowan Atkinson :D Őt mutathatják bármikor
2012. ápr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Az utolsóval egyetértek.. Rowan
2012. ápr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Igen, ő nagyon vicces, főleg amilyen pofát Indiában vágott! :) Azon szakadtam! :)
2012. ápr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Fuuton ***** válasza:
Ő jöhet bármikor :D:D
2012. ápr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Megy egyébként nem tudja valaki, hogy ez a hír tényleg igaz-e, hogy Hamilton apja az a Paul di Resta menedzsere? Mert erre kíváncsi lennék...
2012. ápr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hamilton apja tényleg Di Resta menedzsere.
2012. ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Na akkor úgy látom, hogy ha Hamiltonnál nem jött össze, akkor majd di Restánál. Nekem ez egy kicsit érdekes... :/
2012. ápr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!