Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » SEGÍÍTSÉÉGG! Röviden tömören...

Atomanti19 kérdése:

SEGÍÍTSÉÉGG! Röviden tömören a városunkban sport nap lesz és valamivel fel kéne dobni a hangulatot, de mivel?

Figyelt kérdés

na szóval ezt a sportnapot már régóta, minden évbe meg szervezik és mindig ugyan az megy: versenyek, zene, kaja

de idén szeretnék valammi ujjat de nem tudom mi legyen

bármien ötletet várok minden jól jön


elöre is köszönöm! :D



2012. márc. 18. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Fekvenyomó, guggoló verseny :). Saját súlyba ki bír legtöbbet belenyomni.
2012. márc. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet gyerekeknek de a felnötteket ezekre nem tudnánk rávenni! de azért köszi
2012. márc. 18. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Én tudok egy jó játékot:)


Előkészületek:


1. Nem tudom, hogy hol laksz, de biztosan van olyan terület, ahol nincs sok ember, erdősebb, elég nagy és nem belátható.

De kb. 15-20 perc alatt bejárható legyen (futva)


2. Ha meg van a terület, akkor válasszatok ki 6 olyan helyszint ahonnan, nem látszik a többi:)

Lehetőleg nehezebb legyen megtalálni.

és nevezéttek el a területeket, de úgy, hogy a játékosok ne tudják majd, hogy melyik-melyik.


3. Keress minden helyszinre 1-1 beépített embert, és találjatok ki valamilyen feladatot, amit az ott álló ember fog pontozni. (pl. fekvőtámasz)


4. Írjátok ki külömböző sorrendben a helyszinek neveit 1-1 lapra.


5. Osszátok csapatokra azokat az embereket akik szeretnének játszani és adjátok nekik oda csapatonként a helyszinek neveit.


Feladat:

Sorrendben megtalálni a helyszineket időre. Elvégezni a feladatott és minél hamarébb beérni a célba. Az ott álló emberek csak igenne, vagy nemmel válaszolhatnak, ha kérdezik a játékosok, hogy ez melyik terület.


Majd adjátok össze a pontokat.


Vagy ehhez hasonlót találjatok ki.

2012. márc. 19. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
aham értem ez is jó köszi!
2012. márc. 19. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!