Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek 13 évesen korai a...

Szerintetek 13 évesen korai a testépítés?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg hogy az osztályba pár napja elkezdtünk szkanderozni és rájöttem hogy lenne még mit erősödnöm a többiekhez képest szeretnék én a legerősebb lenni.

Tudnátok ajánlani valami itthon végzett gyakorlatot?

(bocsánat a helyesírási hibákért)


2012. jan. 29. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
még igen
2012. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 dirtboy ***** válasza:
töltsd le a fegyencedzés című könyvet és tanulj szkander technikát is.
2012. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De jó hogy ezt felhoztad a fegyencedzést már csinálom egy ideje :D mindenből a 3-as szinten járok :D
2012. jan. 29. 18:53
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem hogy korai de akkor máshogy teszem fel a kérdést sújzós gyakorlatokat ismertek?
2012. jan. 29. 18:54
 5/12 A kérdező kommentje:
súly*
2012. jan. 29. 18:55
 6/12 dirtboy ***** válasza:

szép lenne ha nem is mernék és itt válaszolgatok.

még jó hogy ismerek,testépítés a szenvedélyem.

2012. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A testépítés még korai, mert nagyon leterheli az izületeket. Okosabb volna valami más sportágat keresni.
2012. jan. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ketlebelezek :)
2012. jan. 30. 16:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs értelme, nincs olyan kifejlett izomzatod még amit lehetne fejleszteni. Alapozd meg azzal, hogy megfelelő módon táplálkozol és valami könnyű, főleg mozgékony sportot űzöl.
2012. jan. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Kettlebell sem tanácsos szerintem. Meg kell várnod, amíg nagyjából kifejlődik az izomzatod (kb. 16-17 éves kor), hidd el utána sokkal tovább juthatsz alakformálásban! Ebben a korban magának a mozgásnak kell fejlesztenie az izmaid, jó bármi, futás, úszás, kosár, foci... Nyilván nem nagyon leszel ezektől izmosabb, de mégis sokat fogsz erősödni, legalábbis többet, mintha a gép előtt ülnél. Néha fekvőtámaszozol az se árt, sőt, saját testsúllyal edzeni nem is baj talán (de ne vidd túlzásba). Lényeg, hogy sportolj rendszeresen, és táplálkozz minél egészségesebben(!!!), kondit meg felejtsd el egy időre, mert felnőttkorodban visszanyögheted...(ízületi problémák).
2012. jan. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!