Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Jenson Button mánia. Mért van...

Jenson Button mánia. Mért van mindenki oda érte?

Figyelt kérdés

2012. márc. 23. 15:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
39%
Jó kérdés...nekem pl nagyon unszimpatikus. De mondjuk a Vettelnél meg Rosbergnél jobb
2012. márc. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem azért mert egy jó versenyző és szerethető. Sokak szemében Hamilton a 2007-es szezon miatt (Valljuk be csapaton belüli sorozatos csalások miatt) eléggé unszimpatikus, Vettelt meg azért nem kedvelik mert rohadt unalmas ha mindig ugyan az nyer, és azért Vettel is kapja a segítséget rendesen...

Az is igaz hogy 2009 előtt egy Button fan nem volt miután megnyerte az első VB címét azóta szurkolnak neki

UI: 2003 óta hajrá Alonso! :D

2012. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mert most valóban élete formájában van, de ez nem azt jelenti hogy nem verhető.

Egy olyan Hamilton az ellenfele aki úgy sem olyan sokkal maradt el tőle hogy sorozatos pech szériák és Buttonnél rendre rosszabb taktikák jellemezték az évét, szóval a tavalyi gyakorlatilag Hamilton legrosszabb míg Button legjobb szezonja volt.

2012. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Nagyfater válasza:
Ez a média hatalma...
2012. márc. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

Én nem vagyok oda érte, és sokáig nem tartottam igazán jó versenyzőnek, de tavaly óta nagyot nőtt a szememben.

Továbbra sem a kedvencem, de egyre jobban elismerem a képességeit.

2012. márc. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
61%
Szerintem azért, mert egy szerény személyiségnek néz ki, higgadt, és nagyjából így is vezet, ezért is mondják mindig, hogy a gumispórlás az előnye
2012. márc. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem a kedvencem, de valóban, nagyon szimpatikus és kellően szerény (az élmenők többségéhez képest legalábbis) srác. A vezetési stílusa is elismerésre méltó. Az meg, hogy mostanság élete formájában versenyez, csak hab a tortán.
2012. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Jason Becker válasza:

Azért, mert csak egy "gomb",amit folyton lehet nyomkodni...:DDD

Olcsó játék h@lye gyerekeknek...

2012. márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert Janson Button az aki letaszíthatja a trónról Vettelt! És az emberek már unják Vettelt, valami változást akarnak. Button pedig okos, szép és vicces, mindannyiunk hőse lehet. Az F1 olyan, mint egy szappanopera.. én már 9 éve nézem, majd lesz másik mánia. Egyébként én is kamálom.
2012. márc. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én nem mondanám hogy rajongója vagyok, de szimpatikus egy ember. Főleg azóta kedvelem, amióta egyszer majdnem összeakadtak Hamilton-al és a pódiumon elnézést kért tőle. Szóval tetszik hogy nem az a harcias mindenkinek nekimegyek pilóta.
2012. márc. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!