Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Te még akkor is a kedvenc...

Te még akkor is a kedvenc F1-es pilótádnak szurkolsz, ha már nem győz?

Figyelt kérdés
Meg ha átmegy egy általad kedvelt csapatból másikba, illetve, ha egy futam rosszul sül el, úgy értem nagyon hátul végez. Átpártolsz?

2012. márc. 24. 15:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Mindig olyannak szurkoltam, akiben bent volt a győzelem.

Ha sokáig nem győzött, annak is láttam az okát, és nem pártoltam el tőle. De több pilótának is szurkolok. Régi kedvencem Raikkonen, és mindig annak a csapatnak szurkoltam, ahol ő volt. Azóta, hogy nem volt 2 évig, Vettelnek szurkoltam a legjobban. Most mindkettőnek.

És ha egyik sem győzne, akkor sem pártolnék el tőlük, ugyanis nem csak a pilótákon múlik. Egyébként, ha nem ők vannak az élen, akkor is van más csapatoknál is sorrendem, hogy csapaton belül kinek szorítok a győzelemért, ha már az én kedvenceim nincsenek ott.

2012. márc. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
akkor is neki szurkolok ha nem győz,ha egy olyan csapatba megy át amit nem szeretek akkor lehet hogy elpártolnék
2012. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Panda Péter ***** válasza:
100%

én még akkor is szurkoltam a kedvenc pilótámnak, amikor a pontszerzés is jó teljesítménynek számított a csapattól (Button, Honda 2007-2008).


aki mindig annak szurkol, aki nyer, az nem is igazi szurkoló, csak divatmajom.

2012. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Azóta szurkolok Schuminak amióta visszatért. Rajta kívül Kobayashinak és Pereznek drukkolok:)
2012. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, történjen bármi, a kedvencem örökké a kedvencem marad. Vettel, Raikonnen, Webber, Schumacher és Alonso. Alonso ugye a Ferrarival most nincs jó pozícióba, Raikonnen visszatért, és még lehet vb. Vettel fantasztikus, én már a McLarent kezdem félteni tőle, mert ha ő egyszer vérszemet kap, semmi sem állítja meg. Schumacher már nem a régi, sajnos. De hiszem, hogy még lesz képes egy-két győzelmet aratni. Mark Webbert pedig féltem, hogy 2012 végén elmegy a Red Bulltól,mert hiába nem tud olyat autózni, mint Vettel, de ott nagyon jó helye van.
2012. márc. 25. 09:11
 6/18 anonim ***** válasza:
Én csapatoknak szurkolok williams és mclaren, ha szarul mennek a dolgok, ha nem.
2012. márc. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

2 éve Nico Rosberg-nek szurkolok. Ha átmenne másik csapathoz, akkor is neki szurkolnék. (Mondjuk annak nem örülnék ha pár éven belül egy HRT szinű csapatnál látnám) Persze szokott sületlenségeket nyilatkozni, de ő tudja ( 2006 előtt Schumi-nak szurkoltam, és még most is örülök neki ha nyer, vagy legalább pontot szerez).

Hajrá Mercedes! :)

2012. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"Vettel fantasztikus, én már a McLarent kezdem félteni tőle, mert ha ő egyszer vérszemet kap, semmi sem állítja meg."


Kaphat akármilyen vérszemet, most nem olyan ütőképes a RedBull és ez a tény már önmagában elég ahhoz, hogy megállítsa és eddig meg is állította... Élről indulva legjobb autóval könnyű volt nyerni... idén jött a pofáraesés.


Kérdésre válaszolva: Igen mindig a kedvencemnek szurkolok. Egy kivétel van Schumi, mert őt régen utáltam, de most örülnék neki, ha be tudná bizonyítani, hogy 40 felett is lehet futamot, esetleg vb-t nyerni. Sokkal nagyobb szó lenne, mint legfiatalabb világbajnoknak lenni.

2012. márc. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Hát én nekem Webber marad a kedvencem, rendkívül sok hiba ellenére, rajtokat folyamatosan elrontja, de én hiszem, hogy ő sokkal jobb versenyző és tudom is, csak sajnos nem bírja a nyomást. Amíg kisebb csapatokban versenyzett sokkal jobban ment, nem volt olyan csapattársa aki legyőzte volna őt, egyedül most, amikor nagy a nyomás rajta... Sajnálom de remélem látunk még tőle hasonlót mint 2 éve, de akkor is ahogy egyre nagyobb volt a teher, ahogy közeledett az év vége, egyre többet hibázott! sajnálom, hogy nem ő nyert akkor jobban megérdemelte volna min Vettel...
2012. márc. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Webber nagyon jó, nagyon tehetséges pilótának tartom, és hiába Vettel a kedvencem, sajnáltam 2010-ben. Ő egy olyan ember, aki tényleg nyomás alatt kissé elrontja, de kívánom neki teljes szívemből, hogy ha nem is a Red Bullban, de legyen egy tökéletes éve.
2012. márc. 28. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!