Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Te még akkor is a kedvenc...

Te még akkor is a kedvenc F1-es pilótádnak szurkolsz, ha már nem győz?

Figyelt kérdés
Meg ha átmegy egy általad kedvelt csapatból másikba, illetve, ha egy futam rosszul sül el, úgy értem nagyon hátul végez. Átpártolsz?

2012. márc. 24. 15:22
1 2
 11/18 Fuuton ***** válasza:

Mióta F1-et nézek Alonsos vagyok (7 évesen találomra választottam kedvencet, és ő lett az).

Amíg Alonso az F1-ben lesz, én végig neki fogok szurkolni.

2012. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Fuuton ***** válasza:

Ja, és Alonso akkor ment a Minardihoz. :D

Szóval mióta itt van én neki szurkolok.

2012. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Nem pártolok át! Button a favorit! :)
2012. ápr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kölyök korom óta Schumachernek szurkolok. Voltak jó évei, és vannak kevésbé jó évei. Most a Mercedes-nél mint láthatjuk nagyon peches.. az eddigi 4 futamon összesen 2 pontot szerzett, eltolták a kerékcseréjét, váltóhiba, kilökték. De amíg nem történtek ezek meg, jó pozícióban volt, képes lett volna legalább 2x felállni a dobogóra.

De én ezek ellenére Michaelnek szurkolok és kiállok mellette! Én már annak is örülök, hogy az F1-ben versenyez, akkor is, ha nem sikerül Neki folyton győzni.

Akkor vagy igazi rajongó, ha nem csak akkor szeretsz bizonyos pilótákat, mikor a "csúcson vannak", hanem akkor is, mikor nem jön össze nekik minden. Drukkolsz, szorítasz értük, még akkor is, amikor már elúszott a verseny.

Én is látom, hogy Schumi már nem a régi, de nem is sokkal rosszabb, képes még a győzelemre.. hiszen az ember nem felejt el vezetni, egyszerűen csak nincs szerencséje mostanában, de remélem Barcelonában fordul a kocka!

Mikor Michael Ferkás volt, majd visszavonult és újra visszajött, csak már a Merci színeiben, én akkor is Ferraris maradtam, hiszen oda szép emlékek kötnek az egymásután nyert 5 vb címek miatt. De beletörődtem, hogy Schumi most már Mercedes-es, sosem fogom szeretni Ross Brawn-t, mert egy nagy spekuláns, és csak Rosberg s*ggét nyalja fényesre. De Schumit ugyanúgy szeretem, akár Ferrari, akár Mercedes :)

2012. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Utolsó ne viccelj már! Ross miért nyalná Rosberg s.ggét? Rosberg a fiatalabb, ezáltal jobb is, időmérőn pláne, nagyobb jövőt látnak benne max. Ha nem tévedek, egyenlőre Scuminak van a legmagasabb fizetése is. Félre ne értsd, én is szurkolok neki, jó lenne ha még 1-2 futamgyőzelmet bezsebelne, meg azért ez így is iszonyat nagy teljesítmény 43 évesen. De ha már nyalásnál tartunk akkor én a helyedben nem felejteném el a Schumacher - Barichello korszakot a ferkánál, pláne az általad említett 5 évben...
2012. máj. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Pedig én így látom.. minden nyilatkozatában Rosberget védi és Schumacher ellen beszél.. bár lehet elfogult vagyok :D

Egyébként igen, ebben a Barichello-s korszakban kissé egyetértek, de azért neki is meg lett volna a lehetősége a győzelemre, de kihagyta. Ez ugyanolyan eset, mint most az Alonso-Massa páros. Felipe megkapta a lehetőséget, nem élt vele. Bár lehet, hogy nem érdemes ezt a két párost összehasonlítani, azért tényleg van egy kis különbség.

Lényegtelen, egyébként szerintem Rosberg és Schumacher idei teljesítménye között nincs túl nagy külünbség. Shumachernek egyszerűen nincs szerencséje, ez akadályozza Őt abban, hogy bebizonyítsa, hogy igenis, ebben a korban is tud futamokat nyerni! Én drukkolok Neki, egyszer csak lesz már egy tiszta futama. Egyébként bocsi az offért, de mit gondolsz, hosszabbít év végén vagy végleg szögre akasztja a sisakot? :S

2012. máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Szerintem az igazi szurkoló akkor méginkább a versenyző mellett áll ha nem megy neki.Ez nagyon sok erőt adhat nekik.Én pl Vettelnek drukkolok és most méginkább ki kell mellette állni mint valaha. Ha nem megy úgy nem megy. Majd legközelebb,hiszen ha mi nem állunk mellettük olyankor akkor nekik hogy legyen erejük küzdeni?
2012. júl. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van! Én is Vettel drukker vagyok, és "foggal-körömmel" védem. :) De tudom, hogy most is rátalál majd magára, talán látunk újra egy 2010-es szezont... :P
2012. júl. 23. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!