Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogyan találhatok támogatóra/s...

Hogyan találhatok támogatóra/sponzorra?

Figyelt kérdés

18/F


Már egy ideje rendszeresen futok, de aki szintén ezt teszi, tudja, hogy eléggé költséges. Azt szeretném megtudni, hogyan találhatnák sponzorra/támogatóra, amelyik támogatna mondjuk futócipővel, ruházattal, vagy egyéb felszereléssel.

Eddigi legjobb időm: félmaraton: 1:31:04, de biztos vagyok benne, hogy lejjebb tornázom! heti 3x lefutom a 21,1 km-t, akár 10km súllyal a hátamon!



2012. ápr. 9. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

menedzsert keress,ha ezt komolyan gondolod.

ha te nem értesz hozzá,akkor az ő dolga támogatókat keresni.

de persze a fellépéseden és az eredményeiden is múlik,mert pl haverom besétált a susukihoz,előadta magát,bemutatta az eredményeit és simán szerzett támogatást,meg adtak neki 1 évre egy utcai motort.

2012. ápr. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 G'sX ***** válasza:
előbb teljesíteni kell aztán utána van mire kérni támogatást, mire adna neked bárki bármit? 1:31es félmaratonra? lol közepes női időre akarsz kapni bármit is? gondkolkozz előbb kicsit
2012. ápr. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha esetleg lennének eredményeit, akkor mehetnél házalni hátha valaki támogat, de ne haragudj ilyen idővel körberöhögnek, én out of the box edzés nélkül megfutom ezt az időt, szóval lehet nem ezzel kéne foglalkozni.
2012. ápr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal, hogy az idő nem egy csúcs, de épp ezért szeretnék támogatást! A fejlődés céljából, szerintem minden sportolónak szüksége van támogatásra!
2012. ápr. 10. 20:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy legyenek támogatóid valamit fel kell mutatnod. Tudod előbb eredmény kell azután jönnek a támogatók. Azzal nem fogsz magadnak támogatót szerezni, hogy egy nyugdíjas bealáz egy félmaratonon. Ha a tehetség szikrája sincs benned, márpedig nincs akkor nem biztos hogy ezen kéne erőlködnöd, főleg ha az ezzel járó párezres költségeket is csak nehezen tudod kifizetni.
2012. ápr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az időt idővel és kellő kitartással letornázom. Ami a pár ezrest illeti kb. eddig 80 000 ment rá. És még nagyon az elején vagyok: 5 hónap.
2012. ápr. 11. 07:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem így megy a való életben. Előbb fuss félmaratonon 60 perc körüli időt. Ha ez megvan akkor jöhetnek a szponzorok és az ő segítségükkel tudsz majd még 1 percet javítani az idődön.
2012. ápr. 17. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

azt mondd már azért meg, mire ment el 80.000 Ft?...

Én 10-ért vettem egy futócipőt és ennyi...

Meg sportitalt szoktam venni de 80.000 Ft???

2012. ápr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

futócipő, futónadrág, felső, 2x kompressziós zokni, nike+ karóra, télre sapka kesztyű, csíptetős(pántos) fülhallgató, derékra táska folyadékra, 10kg-os súlyozott mellény, vazelin, napszemüveg


az idő már javítva 1:27-re terepen

2012. ápr. 24. 20:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Vazelin?

Az kocogás közben pihizésként levarrt travi prostikat ne számold már bele ;)

2012. ápr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!