Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Milyen végzettség kell ahhoz,...

Milyen végzettség kell ahhoz, hogy valaki csapatfőnök lehessen a Forma 1-ben? (Nem akarok az lenni, csak kíváncsiság)

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez nem végzettségfüggő, pl ott volt Flavio Briatore, 8 általánossal, meg sittes múltjával, mégis az egyik legsikeresebb csapatfőnök.


Egyébként megnyugodtam hogy nem akarsz az lenni nem is lehetnél az soha a büdös életben.

2012. ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Vivienne M. válasza:

ohh, pedig lehetnél a csapatfőnököm :D(a világ első női F1esének készülök, bár már van egy tesztpilóta csaj)

hát gépésznek kell tanulni, hogy érts a felépítéshez, összerakáshoz, stb. és mondjuk jó, ha van egy gokartos múltad, még ha nem is versenyszerűen gokartozol/tál akkor is. és + pont az, ha voltál már F1es pilóta, mert mégjobban tapasztalt vagy, az azt jelenti.

2012. ápr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Vivienne M. válasza:
bár asszem flavio börtönös munkával+8 általánossal egy elég híres csapatfőnök.
2012. ápr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Vivienne M. válasza:

"Egyébként megnyugodtam hogy nem akarsz az lenni nem is lehetnél az soha a büdös életben."

ennyi erővel, ilyen hozzáállással egy F1es pilóta, csapat és F1, sőt még ismert emberek meg semmisem lenne! ha valamit akarsz, elérheted. csak harcolni kell!!

2012. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vivi első női F1 pilóta már nem lehetsz sőt második sem, max sokadik. Az meg hogy amit akarsz elérheted szöveg csak egy BTK-s baromság. Én például hiába küzdök azért 30 éve hogy legyen 1 milliárd forintom nem jön össze, pedig mindent megteszek érte elhiheted.


Minden embernek meg vannak a maga korlátai hogy mit érhet el és mit nem.

2012. ápr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Csak érteni kell hozzá, a végzettség nem számít.

Vivien: Már volt jó pár női pilóta, sőt már szereztek kemény fél pontot...

2012. ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mindenki szeretne az lenni!! Még, hogy nem... :D :D :D
2012. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Vivienne M. válasza:

ezt mondom. első nem lehetek. figyelj a f1-et nem lehet összehasonlítani a pénzzel :D (kivéve, ha az egyébként elég jó fizetésükről van szó :D)

nem könnyű, de el lehet érni, hogy valaki bejusson, nyilván nem megy az egész egy csettintésre, és nem jöhet az ötlet, hogy hú, én most f1es pilóta akarok lenni, és az leszek. mert kivétel nélkül mindenki a gokarton kezdte. kiskorom óta gokartozom. nem hirtelen jött az egész. ha valaki azt mondja, hogy úgy sem fog menn i, és ezért nem is mer érte tenni, akkor nem fog bejutni.

ha mindegyik f1es pilóta így tette volna, az égvilágon nem lenne f1, mert nincsenek pilóták.

2012. ápr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Vivienne M. válasza:
itt nem szeretni, AKARNI KELL!
2012. ápr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Vivienne M. válasza:
meg nyilván tenni!
2012. ápr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!