Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek ki a legjobb...

Szerintetek ki a legjobb pilóta az F1-ben?

Figyelt kérdés
Szerintem Hamilton és Raikkonen
2012. ápr. 10. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Raikkonen egy túlhájpolt középszer, Hamilton viszont verhetetlen lehetne ha fejben ott lenne, de az utóbbi években nagyon szétcsúszott és inkább a celebkedés köti le az energiáját, és nem hiszem hogy innen vissza tud jönni.

Inkább Alonso, Button és Vettelt mondanám a legjobbnak, mindhárman kiemelkednek valamiben, és igaz rájuk, hogy nehéz helyzetben is tudnak villantani ami az általad említett kettőről egyáltalán nem lehet elmondani.

2012. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
egyébként button is inkább a celebkedés felé hajlott mikor az F1be kerult szoval még hamilton is ''kinőheti'':D
2012. ápr. 11. 13:20
 3/14 anonim ***** válasza:
Buttonnak túl nagy volt az arca fiatalon, de soha nem ment el ebbe a celebkedős irányba. Hamiltonnak meg már fontosabb az új fotósorozata meg az új lemeze, mint az hogy hogyan szerepel az F1-ben. Innen már nem fog visszajönni elbénázik pár évet ,aztán ahogy lehet a McLaren megszabadul tőle.
2012. ápr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Raikkonenhez még annyit amiért az egyik legjobbnak tartom az azért van, mert lehet nem a legjobb a tempoja viszont pokoli jol taktikázik amivel sok pozícioval tud előrébb jönni, de ha akarja akkor meg is tudja nyomni.
2012. ápr. 11. 16:22
 5/14 anonim ***** válasza:
Button valóban nem a leggyorsabb távolról sem, de ezek már nem azok az idők amikor a leggyorsabb nyer, hanem aki legügyesebben spórol. Button ebben jó és elég konzisztens a teljesítménye, ami ma elég fontos és ez elég ahhoz hogy egyre inkább kiemelkedjen a mezőnyből.
2012. ápr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jelenleg Alonso és Button. Alonso a legösszetettebb pilóta jelenleg, Button pedig kiválóan használja ki a helyzeteket. Pár futam és Räikkönen visszarázódik, simán a 3. legjobbnak tenném már most. Hamilton egy nagy nulla fejben így esélye sincs a legjobbnak lenni, Vettelről meg kiderült hogy nem is olyan csodafiú ha nincs alatta űrhajó...
2012. ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Raikkonen egy túlhájpolt középszer, Hamilton viszont verhetetlen lehetne ha fejben ott lenne, de az utóbbi években nagyon szétcsúszott és inkább a celebkedés köti le az energiáját, és nem hiszem hogy innen vissza tud jönni.

Inkább Alonso, Button és Vettelt mondanám a legjobbnak, mindhárman kiemelkednek valamiben, és igaz rájuk, hogy nehéz helyzetben is tudnak villantani ami az általad említett kettőről egyáltalán nem lehet elmondani."


Én Kiminél inkább azt vettem észre, hogy ő csak akkor hajt, ha van értelme. Hamilton-t hiába ostorozzák ennyire (ez a média hatása mellesleg), tavaly ugyanúgy 3 futamgyőzelmet hozott mint Button, ezen a szinten a pilótáknak pedig már teljesen mindegy, hogy 3. vagy 5. a pontversenyben. És honnan kellene visszajönni srácok? 2-ből 2 időmérőt megnyert idén, komolyan azt hiszitek, hogy neki már vége mert egy kicsit celebkedik? Alonso a legkiegyensúlyozottabb, ehhez nem fér kétség, Button a legokosabb! Vetti tavalyi VB győzelméről pedig mindent elmond az eddigi két futam. Az F1-ben nincsenek csodák, és szerintem ő volt az előző idényben a leginkább túlhájpolva. Mindenki azt jósolta, hogy itt az új Schumi stb, fenét... pedig a RedBull most is topcsapat, csak épp nem fényévekkel jobb mint a többi, hanem hasonló.


Kérdésre válaszolva, a jelenlegi mezőnyben szerintem Alonso (és nem minden idők legjobb pilótája, hanem ebben az érában). Miért? Mert szinte minden évben tényező a világbajnokságban, még egy ilyen szar ferrarival is. 2szeres vb, de 3 csapat színeiben is volt már harcban a világbajnokságért! Mindig tudja a maximumot hozni, 11 f1-es szezonból mindössze 3 volt amikor nem tudott futamgyőzelmet szerezni, ebből egy a Minardi-nál ami a mai Hispania-nak felel meg.

2012. ápr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, Raikkönen.
2012. ápr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Alonso. Nézd meg a különbséget közte és Massa között. Ő a legösszetettebb..a legjobb :)
2012. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
alonso tényleg összetett, de massa-t most jópáran elvernék a mezőnyből
2012. ápr. 14. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!