Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerinted ki a legjobb 10 F1...

Szerinted ki a legjobb 10 F1 es pilóta?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 15:53
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:

Szerintem:

1. Jenson Button

2. Kimi Raikkönen

3. Jaime Alguersuari

4. Lewis Hamilton

5. Mark Webber

6. Fernando Alonso

7. Nico Hülkenberg

8. Heikki Kovalainen

9. Paul Di Resta

10. Nico Rosberg

2012. jan. 4. 15:56
 2/37 anonim ***** válasza:
57%
Elég fos 1 lista...Pont a legjobb pilóta nincs benne, azaz MSC.
2012. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
69%

1 Michael Schumcher

2 Jenson Button

3 Fernando Alonso

4 Lewis Hamilton

5 Nico Rosberg

6 Adrian Sutil

7 Vitalij Petrow

8 Felipe Massa

9 Sebastian Vettel

10 Mark Webber

2012. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem:

1. Schumi

2. Alonso

3. Hamilton

4. Vettel

5. Hülkenberg

6. Kobayashi

7. Button

8. Rosberg

9. Glock

10. Perez

2012. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
94%

Hülkenberg idén nem versenyzett

Am az enyém:

1. Alonso - mint kedvenc versenyzőm és sztem jelenleg ő a legjobb, amiket az adott szintű autókkal eltud érni és keveset hibázik mellé.

2. Hamilton - nem igazán kedvelem, de nem lehet vitatni a tudását, viszont olykor elborul az agya és ez negatívum

3. Button - alapjából nem tartom olyan jónak, de mégis ritka nála a formahanyatlás, jól bánik az autóval, bár sok évet elvegetált gyengébb autóknál és nem tűnt ki.

4. M. Schumacher - anno öccse volt a kedvencem őt nem kedveltem és amikor nyerte a VB címeit nagy előnye volt mind autóval, mind ellenfelekkel szemben, de az eredmények magukért beszélnek.

5. Vettel - Jelenlegi mezőnyből ő az akivel legkevésbé szimpatizálok és nem is tartom nagy versenyzőnek, de hála az "űrhajójának" bekerült a F1-es történelemkönyvekbe, és keveset hibázott, jobban lehetne megállapítani a tudását ha viszonylag gyengébb autóval versenyezne.

6. Kovalainen - közömbös, viszont a "kis" Lotusban jól teljesített és verte Trullit a legtöbbször, bár Mclarennél nem volt vmi jó, lehet hogy kisebb nyomás alatt jobban teljesít.

7. Alguersuari - róla sokat nem tudok mondani, de Buemit verte aki régebb óta volt az F1-ben, nem értem mért rúgták ki, nem volt rossz idén.

8. Massa - ő se volt sose jó versenyző, inkább mondanám közepes képességűnek, aki jókor volt jó helyen, de sérülése előtt majdnem szerzett egy VB címet és ekkor 1 bizonyos Raikkönen volt a csapattársa..., ami azért magáért beszél.

9. Rosberg - nagyobb a Hype mint a tudása, de képes az átlagot hozni, de kimagaslóan nagyon ritkán teljesít és még 1 futamgyőzelme sincs.

10. Sutil - nem tudni 1 nagy csapatban, hogy teljesítene, de az idei éve elég jól sikerült a Force Indiánál, de szerintem túl van értékelve a valós tudásához képest.


és még Webbert nem hagyhattam ki - nem tartom jó versenyzőnek, szerencséje volt, hogy a Red Bull ilyen jó autó lett, idén még a bomba erős autójukkal is nagyon gyenge volt, nem náluk lenne a helye.

2012. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

1. Kimi Räikkönen

2. Fernando Alonso

3. Jenson Button

4. Sebastian Vettel

5. Michael Schumacher

6. Nico Rosberg

7. Lewis Hamilton

8. Mark Webber

10.Heikki Kovalainen

+1 Kartekyan POWA

2012. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

Ha a 2011-es szezont nézzük:

1. Button

2. Vettel

3. DiResta

4. Alonso

5. Rosberg

6. Schumacher

7. Hamilton

8. Perez

9. Sutil

10. Kovalainen és Alguersuari


De ugye jövőre ott lesz Räikkönen és Hülkenberg is, szóval ha 2012 végén is megkérdezel biztos hogy szerepelni fognak a listán :D :)

2012. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Na,ne mond, hogy Hülkenberg nem volt..:DDD Az nem volt kritérium, hogy csak 2011-es versenyzőket írhatunk.
2012. jan. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim válasza:
Tudom, de akkor meg elég furcsa lenne, hogy Senna meg hozzá hasonló kaliberű versenyzők nem lennének benne a legjobb 10-ben csak az elmúlt pár évből a versenyzők...:D
2012. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim válasza:
-versenyzők :/
2012. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!