Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Kubicának van esélye még...

Kubicának van esélye még visszatérni a Formula-1be?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs! Másfél éve lábadozik, és még mindig nincs olyan állapotban, hogy beülhessen egy versenyautóba. Ha egyszer még fizikailag nem is lenne akadálya nem valószínű, hogy egy sok évet kihagyott versenyzőt bárki is beültetne, mert biztosra vehető hogy nem tudná hozni a szintet amit a csapatok elvárnak. De más sorozatokban még szerepelhet pl WTCC és hasonlók ahol nincs komolyabb fizikai megterhelés és vezetni sem kell nagyon tudni.
2012. ápr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, elég sajnálatos, egy nagyon jó pilótát vesztett el akkor a forma-1.
2012. ápr. 22. 21:17
 3/7 Panda Péter ***** válasza:
talán nem kellett volna elmennie Ralizni.
2012. ápr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pityeeesz ***** válasza:
Én sem tudom sajnálni. Amikor beült ralizni ő is tudta, hogy ez a versenyág 50 évvel el van maradva a mai kor követelményeitől biztonság szempontjából. Mégis beült, ráadásul úgy hogy a csapat a nagy áttörés előtt állt. Megérdemli a sorsát.
2012. ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyre nagyobb a "túljelentkezés" az F1-ben, rengeteg a fiatal, jól szponzorált tehetség, ráadásul nem biztos, hogy Robert a felépülése után képes lesz fizikailag egy F1 autó vezetésére, szóval őszintén szólva nem adnék túl nagy esélyt a visszatérésére. Kár érte.
2012. ápr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egyszer úgy érzi,hogy visszatért én először a heylébe 1 évet a hrt,vagy a marussiába ülnék mert ha nagy csapathoz megy és ott bizonyítania kell oszt nem sikerül kappa lesz neki úgyhogy szerintem menyen kisebb csapathoz vagy rázkodjon vissza f1!!
2012. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És tényleg egy kisebb csapathoz jön...
2019. febr. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!