Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Forma-1 rajongók! Mit gondolto...

Forma-1 rajongók! Mit gondoltok, Michael Schumacher tud még idén futamot nyerni? :]

Figyelt kérdés

Eddig az összes futamon nagyon jól állt, egészen addig amíg valami műszaki hiba, esetleg ütközés közbe nem szólt. Ha ez nem történik, esélyes lett volna legalább a dobogóra. Ide már csak szerencse kéne..

Ti, F1 rajongók, mit gondoltok: Schumacher tud még nyerni idén futamot? Vagy esetleg egy-két dobogó belefér?



2012. máj. 1. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem első helyen nem fog végezni - de egy dobogó kinéz neki. Nem rég is gond nélkül beérhetett volna a második helyen, ha nem tolják el a kerékcserét... De ez egy ilyen sport :D


Én azért drukkolok neki :) Meg a csapata is nagyon szépen fejlődik.

2012. máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem idén még többször is lesz dobogón:)

Legalábbis remélem.

2012. máj. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Így legyen, nagyon szorítok Neki!

Az eddigi 4 versenyen is simán belefért volna legalább a dobogó, ha nem vágja valami/valaki tönkre a versenyét. Hihetetlen peches pilóta.

De remélem Barcelonában máshogy alakulnak majd a dolgok! :)

2012. máj. 1. 16:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Legalább egyet még fog, addig nem nyugszik :D
2012. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Rosbergnek összejött - az autóval tehát nincs gond és szerintem MS képességei sem sokat koptak, szóval csak egy kis szerencse kéne hozzá.
2012. máj. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ha nem megy szét alatta az autó, nem lökik ki és a csapata se cseszi el a versenyét, simán, sőt mivel ennyire kiszámíthatatlan az idény, még kinézhet neki egy jó VB helyezés! Csak ne lenne az a fránya balszerencse...
2012. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van esélye nyerni, főleg most, itt Silverstone-ban, mert esőt mondanak, az autó nagyon erős, és Schumi azért nem arról híres hogy esőben, az első körben eldobná a vasat...
2012. júl. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha egy jobb autó lenne allata simán tudna nyerni!
2012. szept. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát. A legjobb autóval esetleg, ha kiszolgálják.. :D
2013. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Kedves 9. válaszoló!

Ez egy tavalyi kérdés. Schumacher idén már nem versenyez az F1-ben.

2013. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!