Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ti mit gondoltok a McLaren-ről?

Ti mit gondoltok a McLaren-ről?

Figyelt kérdés
A McLaren a kedvenc csapatom, de amit most csinálnak, az falami förtelem. A box-ban mindent elrontanak, mintha csak az utcáról válogatták volna össze az embereket, nem tudnak 1 kerékcserét se normálisan megcsinálni... Tegnap is egy olyan amatőr hibát elkövetni, hogy nem raknak elegendő üzemanyagot az autóba, már VICC. És mindig a McLarent sokkal keményebben büntetik, mint az összes többi csapatot. Minek az utolsó helyre rakni Hamiltont, mért nem elég elvenni a Q3-as köreit?!

2012. máj. 13. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Én csak nevetni tudok ezeken a majmokon, az első futam után nagy arccal nyilatkozták hogy zsebben a vb meg minden aztán jött a menetrend szerinti pofára esés. Ez náluk mindig így van amikor össze jön valami elbízzák magukat.

Amit művelnek az gáz, de hát valljuk be ők mindig ilyenek voltak. Az hogy bénáznak a boxban az egy dolog, de hogy a gyengébb versenyzőt nyomják ismét sokadik alkalommal csak azért mert ő a cukibb arra nincs mentség. Ebbe a hibába már sokszor beleestek, ezért nem lesz belőlük soha igazi top csapat.

2012. máj. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kedves 1. válaszoló!

Teljesen igazad van, nagyon nagy arcú csapat a McLaren! Talán a kerékcserés bizonytalanságuk, illetve hibájuk még kijavítható, de ez a benzines dolog... Hát, most már elég lesz. Meg hát ugye Mr. Whitmarsh technikai hibának mondta Hamilton Q3-as esetét, talán ezért is büntették meg őket. (Mint mondjuk 2009 Ausztrália!) Na, az sem volt semmi!

Én nem igazán szeretem őket, és ez még enyhe kifejezés, mert nagyon egoista csapat, tavaly is ha ők nyertek akkor Vettel és a Red Bull volt a sz@r, ha pedig a győzelemhez semmi közük nem volt, akkor csalt a másik csapat! A két pilótáról meg csak annyit, hogy nagyobb sztároknak képzelik magukat szerintem, mint amekkorák a valóságban. Én régen bírtam Buttont, mára nem szeretem, ő is egy kicsit elszállt magától, Hamiltont sosem kedveltem, nem is tudom megmagyarázni, hogy miért.

Visszatérve a másik csapatok iránti tiszteletlenségekre, olyan módon szóltak be a Red Bullnak, mint Vettelnek, hogy az már minősíthetetlen. Mindenki iránt kéne egy kis tiszteletet mutatni!

2012. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azért Vettelnek is voltak nagyképű beszólásai :)
2012. máj. 13. 20:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek voltak persze :), de hát itt magát a csapat F1-ben való bennmaradását is megkérdőjelezték... ( elég arrogáns módon)
2012. máj. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Álszentek, mindenki pátyolgatja őket, meg istenítik, közben meg persze a Ferrarit dobálják ürülékkel a csapat is, meg a szurkolói...

Nagyon álszent brigád, sunnyognak meg mutatják h ők milyen jók, közben meg...

2012. jún. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
az előttem válaszolók kb 2 éve nézik a forma1-et. én 20 éve nekik drukkolok. mosolyogva olvasom hogy "soha nem lesz igazi topcsapat" "beszólnak a redbull-nak". hol voltatok ti az elmúlt 20 évben?
2012. júl. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én nem mondtam h nem topcsapat, valóban az F1 egyik legnagyobb csapata. Viszont elég álszent bagázs, akik csalnak, és ha lebuknak is álszenteskednek.

Amúgy előbb fogok nekik drukkolni mint egy red bullnak, de a véleményem róluk akkoris az h álszentek.


Amúgy a 2. legpatinásabb csapatról van szó, tehát nyilván egy red bull elég sokára érne el a mclaren szintjére. A red bullt kb az egykori rönó, Benetton szintjére lehet tenni.

2012. júl. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen a McLarennél mindig nyomják ezt a kamu szöveget hogy ők a sportszerűség mintapéldája, de az F1 történetének egyik leggerinctelenebb aljas féreg bagázsa ez. Lopnak csalnak hazudnak össze-vissza. Amióta Dennis a féreg lelépett meg már az eredmények sem jönnek.
2012. júl. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!